De Ligt: gelukkig geen handsbal meer
CHAMPIONS LEAGUETURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt, hersteld van een kortstondige schouderblessure, speelde met Juventus thuis tegen Atlético Madrid (1-0) een puike partij. "Of dit mijn beste wedstrijd was voor Juventus? Nou het was een goede wedstrijd en die heb ik wel al meer gespeeld voor Juventus. Maar dit was natuurlijk in de Champions League, tegen Atlético en dan springt het er extra uit", zei de oud-Ajacied bij Veronica.
De Ligt maakte in de 83e minuut de meeste indruk. Met een uiterst poging voorkwam hij een doelpoging van Ángel Correa. "Ja, het was even sprinten geblazen, maar ik was er gelukkig net op tijd bij."
De Ligt wilde niet volmondig bevestigen dat hij bij Juventus steeds beter gaat spelen. "Het enige verschil is dat er geen handsballen meer zijn", doelde hij op de nodige keren dat hij bij zijn nieuwe club de bal tegen zijn hand of arm kreeg. "Als mensen zien dat ik een handsbal heb gemaakt, wordt er gelijk gezegd dat ik slecht speelde. Ik wist echter zelf wel, en de club ook, hoe ik speelde. Daar was ik best tevreden over en nu gelukkig ook geen handsbal meer."
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
46 minuten geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).
5 uur geledenSEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een volledige selectie aan de laatste training voor de eerste wedstrijd in de knock-outfase tegen Marokko op het WK begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.
7 uur geleden