De Ligt: gelukkig geen handsbal meer
CHAMPIONS LEAGUETURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt, hersteld van een kortstondige schouderblessure, speelde met Juventus thuis tegen Atlético Madrid (1-0) een puike partij. "Of dit mijn beste wedstrijd was voor Juventus? Nou het was een goede wedstrijd en die heb ik wel al meer gespeeld voor Juventus. Maar dit was natuurlijk in de Champions League, tegen Atlético en dan springt het er extra uit", zei de oud-Ajacied bij Veronica.
De Ligt maakte in de 83e minuut de meeste indruk. Met een uiterst poging voorkwam hij een doelpoging van Ángel Correa. "Ja, het was even sprinten geblazen, maar ik was er gelukkig net op tijd bij."
De Ligt wilde niet volmondig bevestigen dat hij bij Juventus steeds beter gaat spelen. "Het enige verschil is dat er geen handsballen meer zijn", doelde hij op de nodige keren dat hij bij zijn nieuwe club de bal tegen zijn hand of arm kreeg. "Als mensen zien dat ik een handsbal heb gemaakt, wordt er gelijk gezegd dat ik slecht speelde. Ik wist echter zelf wel, en de club ook, hoe ik speelde. Daar was ik best tevreden over en nu gelukkig ook geen handsbal meer."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
52 minuten geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
7 uur geleden