Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt: gelukkig geen handsbal meer

De Ligt: gelukkig geen handsbal meer

CHAMPIONS LEAGUETURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt, hersteld van een kortstondige schouderblessure, speelde met Juventus thuis tegen Atlético Madrid (1-0) een puike partij. "Of dit mijn beste wedstrijd was voor Juventus? Nou het was een goede wedstrijd en die heb ik wel al meer gespeeld voor Juventus. Maar dit was natuurlijk in de Champions League, tegen Atlético en dan springt het er extra uit", zei de oud-Ajacied bij Veronica.

De Ligt maakte in de 83e minuut de meeste indruk. Met een uiterst poging voorkwam hij een doelpoging van Ángel Correa. "Ja, het was even sprinten geblazen, maar ik was er gelukkig net op tijd bij."

De Ligt wilde niet volmondig bevestigen dat hij bij Juventus steeds beter gaat spelen. "Het enige verschil is dat er geen handsballen meer zijn", doelde hij op de nodige keren dat hij bij zijn nieuwe club de bal tegen zijn hand of arm kreeg. "Als mensen zien dat ik een handsbal heb gemaakt, wordt er gelijk gezegd dat ik slecht speelde. Ik wist echter zelf wel, en de club ook, hoe ik speelde. Daar was ik best tevreden over en nu gelukkig ook geen handsbal meer."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

3 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

4 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

7 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden