De Ligt: gelukkig geen handsbal meer
CHAMPIONS LEAGUETURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt, hersteld van een kortstondige schouderblessure, speelde met Juventus thuis tegen Atlético Madrid (1-0) een puike partij. "Of dit mijn beste wedstrijd was voor Juventus? Nou het was een goede wedstrijd en die heb ik wel al meer gespeeld voor Juventus. Maar dit was natuurlijk in de Champions League, tegen Atlético en dan springt het er extra uit", zei de oud-Ajacied bij Veronica.
De Ligt maakte in de 83e minuut de meeste indruk. Met een uiterst poging voorkwam hij een doelpoging van Ángel Correa. "Ja, het was even sprinten geblazen, maar ik was er gelukkig net op tijd bij."
De Ligt wilde niet volmondig bevestigen dat hij bij Juventus steeds beter gaat spelen. "Het enige verschil is dat er geen handsballen meer zijn", doelde hij op de nodige keren dat hij bij zijn nieuwe club de bal tegen zijn hand of arm kreeg. "Als mensen zien dat ik een handsbal heb gemaakt, wordt er gelijk gezegd dat ik slecht speelde. Ik wist echter zelf wel, en de club ook, hoe ik speelde. Daar was ik best tevreden over en nu gelukkig ook geen handsbal meer."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Michael Reiziger heeft voor het eerst gereageerd op de kritiek aan zijn adres rond de procedure voor de aanstelling van de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Reiziger (53) was een van de kandidaten voor de positie, maar uiteindelijk ging de voorkeur van voetbalbond KNVB naar de Spanjaard Xavi Hernández (46).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is "grondig" aan het onderzoeken hoe het zondag zo "uit de hand heeft kunnen lopen" in het uitvak bij de wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord. Volgens SC Cambuur raakten zeven mensen gewond toen er vuurwerk naar tribunes met aanhangers van de thuisclub werd gegooid.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Bij het vuurwerkgeweld van de aanhang van Feyenoord in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur zijn zondag niet vijf maar zeven mensen gewond geraakt. Dat meldt SC Cambuur maandag.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
4 uur geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
10 uur geleden