Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt blijft met Juventus steken op gelijkspel tegen Napoli

De Ligt blijft met Juventus steken op gelijkspel tegen Napoli

TURIJN (ANP) - International Matthijs de Ligt heeft met Juventus niet kunnen winnen in de topper tegen Napoli. Het duel in Turijn eindigde in 1-1. Napoli verspeelde daarmee twee punten in de achtervolging op koploper en landskampioen Internazionale. De club uit Napels staat derde met 40 punten, zes punten minder dan Inter. Juventus staat vijfde met 35 punten.

De Ligt kon in de 23e minuut een schot van Dries Mertens niet van de doellijn halen. De bal werd vlak daarvoor nog even geraakt en van richting veranderd door Juventus-doelman Wojciech Szczesny waardoor de Nederlandse verdediger naast de bal trapte. Napoli was ook na de 0-1 sterker, maar verzuimde in de eerste helft verder uit te lopen.

De thuisploeg kwam op gelijke hoogte na de rust. Het schot van Federico Chiesa werd van richting veranderd door Stanislav Lobotka en liet daarmee de keeper van Napoli kansloos. In de slotfase van de wedstrijd kwamen beide ploegen niet meer tot grote kansen.

Meer uit Voetbal

Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

3 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

4 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

4 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

4 uur geleden
Oranje plaatst zich met ruime zege op Litouwen voor WK voetbal

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich met een ruime thuiszege op Litouwen geplaatst voor het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In de Johan Cruijff ArenA werd het 4-0, waarmee Oranje de eerste plaats in groep G van het kwalificatietoernooi veiligstelde.

4 uur geleden
Van Dijk passeert De Boer en is als aanvoerder nu recordhouder

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.

6 uur geleden
Voetballer Mbappé eist 240 miljoen euro van zijn oude club PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.

9 uur geleden