De Ligt blijft met Juventus steken op gelijkspel tegen Napoli
TURIJN (ANP) - International Matthijs de Ligt heeft met Juventus niet kunnen winnen in de topper tegen Napoli. Het duel in Turijn eindigde in 1-1. Napoli verspeelde daarmee twee punten in de achtervolging op koploper en landskampioen Internazionale. De club uit Napels staat derde met 40 punten, zes punten minder dan Inter. Juventus staat vijfde met 35 punten.
De Ligt kon in de 23e minuut een schot van Dries Mertens niet van de doellijn halen. De bal werd vlak daarvoor nog even geraakt en van richting veranderd door Juventus-doelman Wojciech Szczesny waardoor de Nederlandse verdediger naast de bal trapte. Napoli was ook na de 0-1 sterker, maar verzuimde in de eerste helft verder uit te lopen.
De thuisploeg kwam op gelijke hoogte na de rust. Het schot van Federico Chiesa werd van richting veranderd door Stanislav Lobotka en liet daarmee de keeper van Napoli kansloos. In de slotfase van de wedstrijd kwamen beide ploegen niet meer tot grote kansen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
11 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
11 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
14 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
14 uur geleden