De Koning langer trainer VVV-Venlo
VENLO (ANP) - Hans de Koning is ook volgend jaar als trainer verbonden aan VVV-Venlo. De Limburgse eredivisionist maakte maandag bekend het contract met de 60-jarige coach met een jaar te verlengen. De Koning volgde begin dit jaar de in november ontslagen Robert Maaskant op. Daarvoor had Jay Driessen het hoofdtrainerschap in Venlo tijdelijk waargenomen.
Onder leiding van De Koning bleef VVV in de eerste zeven wedstrijden na de winterstop ongeslagen en klom de club op naar de veilige dertiende plaats. Dat is inmiddels ook de eindklassering nadat de competitie vanwege de coronacrisis niet meer werd hervat.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
28 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
15 uur geleden