De Koning baalt bij debuut als trainer VVV
VENLO (ANP) - Hans de Koning had vooraf bij zijn debuut als trainer van VVV-Venlo voor een gelijkspel getekend in de wedstrijd tegen PSV (1-1). Na afloop dacht hij er anders over. "Ik heb er wel de pest over in. We waren zo dichtbij. De teleurstelling bij de jongens is enorm groot", aldus de coach, die VVV voor de eredivisie moet zien te behouden.
VVV kwam halverwege de tweede helft op voorsprong door een benutte strafschop van Johnatan Opoku. PSV-aanvoerder Denzel Dumfries maakte in blessuretijd gelijk. PSV was in de eerste helft de betere ploeg en liet veel kansen liggen.
De Koning: "Als je realistisch bent, moet je met een punt tevreden zijn. Een hartstikke groot compliment voor de tweede helft. We waren toen aan de bal veel zuiniger dan in de eerste helft en zijn nauwelijks in gevaar geweest."
Meer uit Voetbal
PORTLAND (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen vervolgt zijn voetbalcarrière bij het Amerikaanse Portland Timbers in de Major League Soccer. De 32-jarige oud-international komt transfervrij over van Royal Antwerp FC en tekent een contract voor twee jaar bij de club uit de staat Oregon.
11 minuten geledenZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.
28 minuten geledenZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.
6 uur geleden