Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Koning baalt bij debuut als trainer VVV

De Koning baalt bij debuut als trainer VVV

VENLO (ANP) - Hans de Koning had vooraf bij zijn debuut als trainer van VVV-Venlo voor een gelijkspel getekend in de wedstrijd tegen PSV (1-1). Na afloop dacht hij er anders over. "Ik heb er wel de pest over in. We waren zo dichtbij. De teleurstelling bij de jongens is enorm groot", aldus de coach, die VVV voor de eredivisie moet zien te behouden.

VVV kwam halverwege de tweede helft op voorsprong door een benutte strafschop van Johnatan Opoku. PSV-aanvoerder Denzel Dumfries maakte in blessuretijd gelijk. PSV was in de eerste helft de betere ploeg en liet veel kansen liggen.

De Koning: "Als je realistisch bent, moet je met een punt tevreden zijn. Een hartstikke groot compliment voor de tweede helft. We waren toen aan de bal veel zuiniger dan in de eerste helft en zijn nauwelijks in gevaar geweest."

Meer uit Voetbal

Middenvelder Rice op tijd fit voor halve finale tegen Argentinië

ATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.

4 uur geleden
Rodri probeert ploeggenoten na bereiken finale rustig te houden

ARLINGTON (ANP) - Aanvoerder Rodri van het Spaanse voetbalelftal probeerde zijn ploeggenoten na de knappe zege op Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap bij de les te houden. De regerend Europees kampioen kreeg van alle kanten complimenten voor de overtuigende zege (2-0) op de voor velen titelfavoriet.

4 uur geleden
Haïti neemt afscheid van coach na eerste WK-deelname sinds 1974

PORT-AU-PRINCE (ANP) - De voetbalbond van Haïti heeft afscheid genomen van bondscoach Sébastien Migne. Dat besluit is genomen na de drie nederlagen in de groepsfase van het WK, tegen Schotland (1-0), Brazilië (3-0) en Marokko (4-2). Haïti eindigde daarmee als laatste in groep C en was als een van de eerste landen uitgeschakeld op het WK.

4 uur geleden
Franse aanvoerder Mbappé: we speelden niet zoals we wilden spelen

ARLINGTON (ANP) - Het Franse voetbalelftal kwam dinsdag in de met 2-0 verloren halve finale tegen Spanje op het wereldkampioenschap geen moment in zijn eigen spel. Dat was de conclusie van aanvoerder Kylian Mbappé, die met acht doelpunten voorlopig gedeeld topscorer is op het WK, samen met de Argentijn Lionel Messi.

4 uur geleden
Deschamps berust in nederlaag: we vonden de oplossingen niet

ARLINGTON (ANP) - Didier Deschamps vond de uitschakeling van Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje terecht. "Het is duidelijk dat dit Spaanse team erg sterk is en dat hebben ze vanavond bewezen", sprak de bondscoach na de nederlaag van 2-0 op een persconferentie.

4 uur geleden
Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

6 uur geleden
Spanje klopt Frankrijk en staat na zestien jaar weer in WK-finale

ARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.

7 uur geleden