Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Kleijn toont vorm en wint opnieuw sprint in Ronde van Langkawi

De Kleijn toont vorm en wint opnieuw sprint in Ronde van Langkawi

MALAKKA (ANP) - Arvid de Kleijn heeft zijn tweede ritzege op een rij geboekt in de Ronde van Langkawi, een rittenkoers voor de Pro Series in Maleisië. Aan het eind van de vijfde etappe was de Nederlander in dienst van het Zwitserse Tudor Pro Cycling Team opnieuw de snelste in een massasprint.

Het eerste gedeelte van de rit, vanuit hoofdstad Kuala Lumpur, kreeg een opvallend verloop: de Britse klassementsleider Max Poole ging in de heuvels mee met een vroege vlucht, terwijl de koers door tropische regenbuien en ondergelopen straten vervolgens een tijd moest worden geneutraliseerd.

Na 167 kilometer en een vlakke finale werd er in aankomstplaats Malakka uiteindelijk toch in zonnig weer gesprint door een groot peloton. De Kleijn, eerder in de etappe gelost maar nadien teruggekeerd, haalde het in die sprint met kleine voorsprong op de Italiaan Matteo Malucelli. De Rus Gleb Syritsa werd derde.

Bonificatieseconden

Poole (Team dsm-firmenich PostNL), eerder deze week winnaar van de koninginnenetappe, veroverde bij zijn vlucht 9 bonificatieseconden, en heeft bovenaan het algemeen klassement nu 12 seconden voorsprong.

De achtdaagse Ronde van Langkawi duurt nog tot en met zondag.

Meer uit Sport

Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

22 minuten geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

59 minuten geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

17 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

21 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

22 uur geleden
Bijna 20.000 kaarten verkocht voor TeamNL Huis bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.

23 uur geleden
Zverev bereikt halve finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).

1 dag geleden