Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong wint nipt met Barcelona zijn 250e competitiewedstrijd

De Jong wint nipt met Barcelona zijn 250e competitiewedstrijd

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 250e competitiewedstrijd tot een goed einde gebracht. De middenvelder won met FC Barcelona de thuiswedstrijd tegen Osasuna met 1-0. Barça klom door de zege naar de derde plaats in LaLiga en heeft 8 punten minder dan koploper Girona.

Barcelona trof Osasuna eerder deze maand in de halve finales van de Spaanse Supercup en won toen met 2-0. De nieuwe zege in het tijdelijke onderkomen op Montjuïc kwam moeizaam tot stand. In de eerste helft was de kopbal van Jules Koundé die net over ging het enige noemenswaardige wapenfeit.

De Jong stond aan de basis van de 1-0 na dik een uur voetballen. Hij schoof de bal over links door naar João Cancelo, die voorgaf en zag dat de nog maar net ingevallen Vitor Roque alert reageerde en de bal in het doel werkte. De 18-jarige Braziliaan maakte zijn eerste goal voor Barcelona.

Osasuna kwam daarna twee keer gevaarlijk dicht bij de gelijkmaker. De ploeg speelde de laatste 25 minuten wel met een man minder, omdat Unai García na zijn tweede gele kaart het veld moest verlaten. Spits Robert Lewandowski scoorde nog in de slotfase voor Barcelona, maar de goal telde niet omdat hij buitenspel stond.

Meer uit Voetbal

Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

32 minuten geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

56 minuten geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

59 minuten geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

1 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

1 uur geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

2 uur geleden