Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong wint nipt met Barcelona zijn 250e competitiewedstrijd

De Jong wint nipt met Barcelona zijn 250e competitiewedstrijd

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 250e competitiewedstrijd tot een goed einde gebracht. De middenvelder won met FC Barcelona de thuiswedstrijd tegen Osasuna met 1-0. Barça klom door de zege naar de derde plaats in LaLiga en heeft 8 punten minder dan koploper Girona.

Barcelona trof Osasuna eerder deze maand in de halve finales van de Spaanse Supercup en won toen met 2-0. De nieuwe zege in het tijdelijke onderkomen op Montjuïc kwam moeizaam tot stand. In de eerste helft was de kopbal van Jules Koundé die net over ging het enige noemenswaardige wapenfeit.

De Jong stond aan de basis van de 1-0 na dik een uur voetballen. Hij schoof de bal over links door naar João Cancelo, die voorgaf en zag dat de nog maar net ingevallen Vitor Roque alert reageerde en de bal in het doel werkte. De 18-jarige Braziliaan maakte zijn eerste goal voor Barcelona.

Osasuna kwam daarna twee keer gevaarlijk dicht bij de gelijkmaker. De ploeg speelde de laatste 25 minuten wel met een man minder, omdat Unai García na zijn tweede gele kaart het veld moest verlaten. Spits Robert Lewandowski scoorde nog in de slotfase voor Barcelona, maar de goal telde niet omdat hij buitenspel stond.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

36 minuten geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

1 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

1 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

2 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

2 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

2 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden