Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong: we konden voor altijd aan record herinnerd worden

De Jong: we konden voor altijd aan record herinnerd worden

UTRECHT (ANP) - Het missen van het record van achttien zeges op rij vanaf de start van de competitie, deed de spelers van PSV best veel. "Natuurlijk is de teleurstelling groot. We waren aan iets moois bezig met elkaar. Als je het record alleen in handen kunt krijgen en het lukt niet, dan baal je daar ontzettend van. Overal ging het erover. We hadden hier voor altijd aan herinnerd kunnen worden", sprak aanvoerder Luuk de Jong na het gelijkspel (1-1) bij FC Utrecht.

De huidige selectie van PSV blijft het record nu delen met de spelersgroep uit het seizoen 1987/1988. "Mocht een ploeg nu weer in de buurt van het record komen, gaat het er toch over. Dus ik ben wel trots dat we het bewerkstelligd hebben", aldus De Jong, die in de lucht verbeten duels uitvocht met Mike van der Hoorn. "Als hij zijn arm tegen mijn hoofd aan legt voordat de bal er is, kan ik moeilijk omhoog komen. FC Utrecht zette ons goed onder druk. We hadden moeite daar onderuit te voetballen en de vrije man te vinden."

Reden tot paniek is er niet, zei De Jong. "We willen dit seizoen prijzen pakken en vooral kampioen worden. Volgende week gaan we er weer voor."

Het veld

Middenvelder Malik Tillman was niet te spreken over het veld in stadion Galgenwaard. "Het was niet groen, dus dan weet je genoeg. Op zo'n veld is het lastig om ons positiespel te spelen. Utrecht deed het goed qua pressing, wij haalden ons niveau niet."

Tillman is niet bang dat andere teams de strijdwijze van FC Utrecht nu gaan kopiëren. "Als je bij een topteam speelt, weet je dat daar de druk ligt. Dat was bij mijn vorige club Rangers ook zo. Het is aan ons om daar goed mee om te gaan."

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

42 minuten geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

55 minuten geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

2 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

6 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

6 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

12 uur geleden