De Jong vindt dat slordig PSV onnodig heeft verloren in ArenA
AMSTERDAM (ANP) - Luuk de Jong vindt dat PSV onnodig van Ajax (3-2) heeft verloren. "In fases waren we goed, maar in andere fases waren we ook heel slordig. Daardoor hebben we hier verloren", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.
De Jong kopte PSV in de negentiende minuut prachtig op voorsprong. Hij heeft nu in zijn laatste acht competitieduels tegen Ajax gescoord. "Dat is leuk", zei hij. "Maar na dat doelpunt werden we minder agressief. We gaven Ajax de kans om vlak voor rust gelijk te maken", doelde hij op een treffer van Davy Klaassen.
"In de tweede helft begonnen we fantastisch", zei de aanvoerder van PSV. "Maar na die treffer van Perisic vielen we weer terug en verloren uiteindelijk de wedstrijd. Ook omdat we slordig waren en onnodige fouten maakten. Maar Ajax speelde fantastisch en streed hard. Dat deden ze goed."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
23 uur geleden