De Jong traint weer bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - De rentree van Frenkie de Jong bij FC Barcelona lijkt aanstaande. De middenvelder heeft dinsdag de groepstraining hervat. Een blessure hield De Jong sinds 13 juni aan de kant.
De Jong werd in het duel met Mallorca op eigen verzoek kort voor tijd gewisseld. Enkele dagen later meldde de Catalaanse club dat de oud-Ajacied een kuitblessure had opgelopen. Hij miste zes wedstrijden waarin Barcelona zes punten verspeelde waardoor het inmiddels tweede is in La Liga op vier punten van koploper Real Madrid.
De Jong zal woensdag nog niet terugkeren in de ploeg. Hij is niet opgenomen in de wedstrijdselectie voor de thuiswedstrijd tegen stadgenoot Espanyol. Zaterdag volgt een uitwedstrijd tegen Real Valladolid. De competitie in Spanje duurt nog vier speelronden. Daarna komt de ploeg in augustus nog uit in de de Champions League, waarin het in de achtste finales een 1-1-gelijkspel verdedigt tegen Napoli.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De voetbalsters van PSV spelen in de achtste finale van de Europa Cup tegen het Duitse Eintracht Frankfurt. Feyenoord treft met VfL Wolfsburg eveneens een Duitse tegenstander, terwijl Ajax is gekoppeld aan het Zweedse Malmö FF. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP/RTR) - Manchester City heeft vrijdag bevestigd dat de voetbalclub in beroep gaat tegen de uitspraak van een onafhankelijke commissie dat de club de financiële regels van de Premier League heeft overtreden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) stelt dat de bevindingen van een onafhankelijke commissie dat Manchester City de financiële regels heeft overtreden "aanzienlijke gevolgen hebben voor de integriteit van de sport". De topclub uit Manchester werd deze week schuldig bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.
4 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Aanvaller Christos Tzolis van het Griekse nationale elftal heeft donderdag aan de thuiswedstrijd tegen Nederland in de Nations League (2-2) een dijbeenblessure overgehouden. De 24-jarige speler van Arsenal mist daardoor de ontmoeting met Duitsland van zondag in Thessaloniki. Dat heeft de Griekse bond bekendgemaakt.
6 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.
15 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
17 uur geleden