Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong tevreden met uitkomst transferzomer bij Barcelona

De Jong tevreden met uitkomst transferzomer bij Barcelona

WARSCHAU (ANP) - Voetballer Frenkie de Jong is blij met hoe een roerige transferperiode voor hem is afgelopen. De middenvelder van FC Barcelona werd afgelopen zomer veel in verband gebracht met een vertrek uit Spanje, maar bleef uiteindelijk toch. "Ik ben blij dat ik het zo gedaan heb", zei De Jong aan de vooravond van de wedstrijd met het Nederlands elftal in de Nations League tegen Polen.

"Het is nu natuurlijk een stuk rustiger dan tijdens de transferperiode", zei De Jong. "Maar ik moet zeggen dat ik zelf altijd duidelijk voor ogen had wat ik wilde en daarom kon ik zelf in die periode ook wel rustig zijn. Ik wilde bij Barcelona blijven."

De international gaf toe dat er veel rumoer was over zijn positie bij de club. Barcelona wilde de Nederlandse middenvelder graag verkopen om ruimte te maken in het beperkte salarisbudget, maar De Jong wist altijd dat hij wilde blijven. "De club heeft soms eigen ideeën en die heb ik ook. En soms botst dat, maar in principe is dat allemaal prima gegaan."

De voetballer krijgt ondertussen weer speelminuten bij Barcelona en ook richting het WK is dat volgens hem wel fijn. "Vooral in het fysieke gedeelte is het wel lekker als je veel speelt. Richting het WK wil ik nog fitter worden en in betere vorm raken. Daaraan werk ik iedere dag, hier en bij Barcelona."

Meer uit Voetbal

Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

22 minuten geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

51 minuten geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

1 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

3 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

3 uur geleden
Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

4 uur geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

6 uur geleden