Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong scoort voor winnend FC Barcelona

De Jong scoort voor winnend FC Barcelona

CÁDIZ (ANP) - Frenkie de Jong heeft met een doelpunt bijgedragen aan de zege van FC Barcelona op Cádiz CF, de hekkensluiter in La Liga: 0-4. De middenvelder opende in de 55e minuut de score uit de rebound, toen hij de bal voor zijn voeten kreeg via doelman Jeremías Ledesma. De Jong kon de bal simpel in het doel schieten.

Net als De Jong had ook Memphis Depay een basisplaats bij FC Barcelona. Trainer Xavi hield topscorer Robert Lewandowski lange tijd op de bank met het oog op de komende confrontatie met Bayern München in de Champions League.

Depay, die dit seizoen nog niet eerder in actie kwam in La Liga, kreeg voor rust wat kansjes, maar was niet scherp genoeg. Lewandowski verving de Nederlandse spits na een klein uur spelen. De Pool had slechts een paar minuten nodig om te scoren. Lewandowski gleed de bal in de 65e minuut vrijstaand in het doel. Hij staat al op zes doelpunten in de competitie.

De wedstrijd lag in de slotfase ruim een half uur stil vanwege een medisch noodgeval bij een fan op de tribune. Cádiz-keeper Ledesma rende naar de kant voor het ophalen van een defibrillator die de hulpverleners op de tribune konden gebruiken. Beide teams gingen daarna naar de kleedkamer en kwamen later terug voor het uitspelen van de resterende 10 minuten. Daarin zorgden de invallers Ansu Fati en Ousmane Dembélé voor de derde en vierde treffer. De Jong speelde het gehele duel mee bij Barcelona.

Cádiz is na vijf competitieduels puntloos en heeft zelfs nog niet gescoord.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

2 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

7 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

16 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

19 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

19 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

19 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

20 uur geleden