Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft in een interview op de website van zijn club FC Barcelona afgerekend met geruchten in de Spaanse media. Die beweren dat de geblesseerde middenvelder zich tegen de zin van de club niet heeft laten opereren en dat hij dit seizoen 37 miljoen euro zou verdienen.

"Ik ben tot nog toe stil gebleven, maar wil nu even mijn zegje doen", zegt de international, die al maanden revalideert van een verstuikte rechterenkel. "Het is niet waar dat de club wilde dat ik me zou laten opereren, zoals kranten schreven. Er was geen onenigheid. Iedereen bij de club, de artsen en ik, waren het erover eens dat een operatie niet de beste optie was. En het is ook niet waar dat ik 37 miljoen euro verdien. Dat is een heel groot bedrag en ver verwijderd van wat ik echt verdien."

De Jong heeft sinds het duel met Real Madrid op 22 april niet meer gespeeld. De enkelblessure bleek hardnekkiger dan gedacht en zorgde ervoor dat hij onder meer het EK met het Nederlands elftal miste. Hij geeft aan dat het nu de goede kant op gaat. "Ik heb drie blessures aan dezelfde enkel gehad en ik heb daardoor een beetje een mentaal trauma gekregen. Het is frustrerend voor een speler die leeft voor het voetbal om zo'n lange periode uit de running te zijn, maar ik krijg langzaam mijn vertrouwen terug om de bal hard te trappen en tackles te maken. Ik kom steeds dichter bij een comeback."

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

1 uur geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

2 uur geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

2 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

2 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

3 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

3 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

3 uur geleden