Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft in een interview op de website van zijn club FC Barcelona afgerekend met geruchten in de Spaanse media. Die beweren dat de geblesseerde middenvelder zich tegen de zin van de club niet heeft laten opereren en dat hij dit seizoen 37 miljoen euro zou verdienen.

"Ik ben tot nog toe stil gebleven, maar wil nu even mijn zegje doen", zegt de international, die al maanden revalideert van een verstuikte rechterenkel. "Het is niet waar dat de club wilde dat ik me zou laten opereren, zoals kranten schreven. Er was geen onenigheid. Iedereen bij de club, de artsen en ik, waren het erover eens dat een operatie niet de beste optie was. En het is ook niet waar dat ik 37 miljoen euro verdien. Dat is een heel groot bedrag en ver verwijderd van wat ik echt verdien."

De Jong heeft sinds het duel met Real Madrid op 22 april niet meer gespeeld. De enkelblessure bleek hardnekkiger dan gedacht en zorgde ervoor dat hij onder meer het EK met het Nederlands elftal miste. Hij geeft aan dat het nu de goede kant op gaat. "Ik heb drie blessures aan dezelfde enkel gehad en ik heb daardoor een beetje een mentaal trauma gekregen. Het is frustrerend voor een speler die leeft voor het voetbal om zo'n lange periode uit de running te zijn, maar ik krijg langzaam mijn vertrouwen terug om de bal hard te trappen en tackles te maken. Ik kom steeds dichter bij een comeback."

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

1 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

4 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

6 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

7 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

7 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

7 uur geleden