Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

De Jong rekent af met 'onwaarheden' over blessure en inkomen

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft in een interview op de website van zijn club FC Barcelona afgerekend met geruchten in de Spaanse media. Die beweren dat de geblesseerde middenvelder zich tegen de zin van de club niet heeft laten opereren en dat hij dit seizoen 37 miljoen euro zou verdienen.

"Ik ben tot nog toe stil gebleven, maar wil nu even mijn zegje doen", zegt de international, die al maanden revalideert van een verstuikte rechterenkel. "Het is niet waar dat de club wilde dat ik me zou laten opereren, zoals kranten schreven. Er was geen onenigheid. Iedereen bij de club, de artsen en ik, waren het erover eens dat een operatie niet de beste optie was. En het is ook niet waar dat ik 37 miljoen euro verdien. Dat is een heel groot bedrag en ver verwijderd van wat ik echt verdien."

De Jong heeft sinds het duel met Real Madrid op 22 april niet meer gespeeld. De enkelblessure bleek hardnekkiger dan gedacht en zorgde ervoor dat hij onder meer het EK met het Nederlands elftal miste. Hij geeft aan dat het nu de goede kant op gaat. "Ik heb drie blessures aan dezelfde enkel gehad en ik heb daardoor een beetje een mentaal trauma gekregen. Het is frustrerend voor een speler die leeft voor het voetbal om zo'n lange periode uit de running te zijn, maar ik krijg langzaam mijn vertrouwen terug om de bal hard te trappen en tackles te maken. Ik kom steeds dichter bij een comeback."

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

1 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

2 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

4 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

4 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

5 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

5 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

5 uur geleden