De Jong op laatste training van Barcelona voor duel met Real
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is aangesloten bij de laatste training voor het thuisduel van FC Barcelona met Real Madrid. De middenvelder stond de afgelopen maand aan de kant met een enkelblessure. Daardoor miste hij ook de interlands van het Nederlands elftal met Frankrijk en Griekenland.
Het is onduidelijk of De Jong zaterdag ook tegen Real Madrid in actie kan komen. Ook Pedri en Robert Lewandowski lieten zich zien op het trainingsveld van Barcelona. Zij stonden de afgelopen week eveneens geblesseerd aan de kant.
"Ik was eigenlijk ook wel verrast dat ze erbij konden zijn", zei trainer Xavi. "Ze voelen zich goed. Maar we moeten afwachten hoe het zaterdag met ze gaat. Dan beslis ik of ze in mijn selectie zitten. Ze moeten zich echt 100 procent fit voelen. Ik ga geen risico's met ze nemen."
Real Madrid verdedigt de koppositie van La Liga. FC Barcelona heeft 1 punt minder dan de grote rivaal.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
1 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller is opgenomen in de selectie van Ivoorkust voor de Afrika Cup. De voetbalbond van het West-Afrikaanse land heeft de selectie bekendgemaakt, met Haller als enige speler uit de Eredivisie.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Mensenrechtenorganisatie FairSquare heeft bij de ethische commissie van de FIFA een klacht ingediend tegen voorzitter Gianni Infantino van de wereldvoetbalbond. Hij wordt ervan beschuldigd zijn neutraliteitsplicht te hebben geschonden ten gunste van de Amerikaanse president Donald Trump.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.
5 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.
10 uur geleden