Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong ontbreekt ook tegen Girona bij FC Barcelona

De Jong ontbreekt ook tegen Girona bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het ook maandag in de Spaanse competitiewedstrijd tegen Girona FC doen zonder Frenkie de Jong. De 25-jarige middenvelder is nog altijd geblesseerd. De Jong liep drie weken geleden in de slotseconden van de met 2-1 gewonnen topper tegen Real Madrid een hamstringblessure op. Hij miste daardoor de eerste twee EK-kwalificatieduels van het Nederlands elftal.

Zonder De Jong werd Barcelona woensdag in de halve finales van het Spaanse bekertoernooi uitgeschakeld door Real Madrid. De ploeg van trainer Xavi verloor de return in het eigen Camp Nou met 4-0, nadat het met De Jong in de gelederen in Madrid met 1-0 had gewonnen.

Real verloor zaterdag in de Spaanse competitie thuis met 3-2 van Villarreal. Barcelona kan daardoor maandag de voorsprong op de Madrilenen aan kop van La Liga vergroten tot 15 punten. Het duel met middenmoter Girona in Camp Nou begint om 21.00 uur. Naast De Jong ontbreken onder anderen Pedri, Ousmane Dembélé en Andreas Christensen in de selectie van Xavi.

Meer uit Voetbal

Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

19 minuten geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

3 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

3 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

11 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

12 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

14 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

23 uur geleden