Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong ontbreekt ook tegen Girona bij FC Barcelona

De Jong ontbreekt ook tegen Girona bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het ook maandag in de Spaanse competitiewedstrijd tegen Girona FC doen zonder Frenkie de Jong. De 25-jarige middenvelder is nog altijd geblesseerd. De Jong liep drie weken geleden in de slotseconden van de met 2-1 gewonnen topper tegen Real Madrid een hamstringblessure op. Hij miste daardoor de eerste twee EK-kwalificatieduels van het Nederlands elftal.

Zonder De Jong werd Barcelona woensdag in de halve finales van het Spaanse bekertoernooi uitgeschakeld door Real Madrid. De ploeg van trainer Xavi verloor de return in het eigen Camp Nou met 4-0, nadat het met De Jong in de gelederen in Madrid met 1-0 had gewonnen.

Real verloor zaterdag in de Spaanse competitie thuis met 3-2 van Villarreal. Barcelona kan daardoor maandag de voorsprong op de Madrilenen aan kop van La Liga vergroten tot 15 punten. Het duel met middenmoter Girona in Camp Nou begint om 21.00 uur. Naast De Jong ontbreken onder anderen Pedri, Ousmane Dembélé en Andreas Christensen in de selectie van Xavi.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

4 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

6 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

19 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

19 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

22 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

22 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 dag geleden