De Jong nog niet fit genoeg voor duel met Real Madrid
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zaterdag het duel van Barcelona met Real Madrid. De Nederlandse international, die een maand aan de kant stond met een enkelblessure, sloot vrijdag weer aan bij de training. Maar hij is nog niet fit genoeg om mee te doen in El Clásico.
Coach Xavi nam wel Robert Lewandowski, Jules Koundé en Raphinha weer op in zijn selectie. Ook deze spelers kwamen enige tijd niet in actie vanwege blessures. Sergi Roberto en Pedri zijn er evenals De Jong nog niet bij.
Barcelona en Real Madrid treffen elkaar zaterdagmiddag vanaf 16.15 uur. De Madrilenen hebben met 25 punten in de stand 1 punt meer dan Barcelona. Girona gaat met 28 punten aan de leiding. De ploeg van Daley Blind won vrijdag met 1-0 van Celta de Vigo.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden