De Jong na blessure voor het eerst in basis bij FC Barcelona
BELGRADO (ANP) - Frenkie de Jong staat bij FC Barcelona voor het eerst dit seizoen in het basiselftal. De middenvelder mag van trainer Hansi Flick vanaf het begin meedoen in het uitduel met Rode Ster Belgrado in de Champions League.
De Jong miste in juni het Europees kampioenschap met Oranje door een enkelblessure. Het duurde tot begin oktober voor hij zijn rentree maakte. De voormalig speler van Ajax kwam tot dusverre alleen tot invalbeurten.
Bondscoach Ronald Koeman nam De Jong niet op in zijn voorlopige selectie voor de laatste duels met Hongarije en Bosniƫ en Herzegovina in de groepsfase van de Nations League. Komende vrijdag maakt hij zijn definitieve selectie bekend.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
12 uur geleden