Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong miste drive bij PSV om vaker te scoren

De Jong miste drive bij PSV om vaker te scoren

ALKMAAR (ANP) - Luuk de Jong was net als trainer Peter Bosz niet tevreden over het spel van PSV na rust tegen AZ. De Eindhovenaren leidden bij rust met 2-0 en hadden bovendien een man meer op het veld staan dan de Alkmaarders. Toch lukte het de koploper na rust niet verder uit te lopen. PSV won met 2-1.

"Als je met 2-0 voor staat, moet je maar één ding willen en die derde, vierde en vijfde treffer maken", aldus De Jong. "Dat zat er vandaag niet helemaal in. Dat irriteerde mij een beetje, ik wilde graag doorgaan. Je moet altijd honderd procent geven."

Aanvoerder De Jong was wel te spreken over de eerste helft. "Die was goed en daarin hebben we het ook beslist. Dat was positief vandaag."

Meer uit Voetbal

Egypte dient na WK-uitschakeling protest in tegen scheidsrechter

ATLANTA (ANP/DPA) - De Egyptische voetbalbond heeft na de nederlaag (2-3) tegen Argentinië een protest ingediend bij wereldvoetbalbond FIFA. De voorzitter van de Egyptische voetbalbond, Hany Abo Rida, bevestigde dat hij een klacht over scheidsrechter François Letexier en zijn assistenten heeft ingediend en wil dat de Franse arbiter wordt uitgesloten voor de rest van het WK.

42 minuten geleden
Fulham haalt Arbeloa als nieuwe coach

LONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.

1 uur geleden
Ajax bevestigt terugkeer verdediger Blind

AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.

1 uur geleden
Zwitserland na strafschoppen langs Colombia in achtste finale WK

VANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich na strafschoppen ten koste van Colombia geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. Na 120 minuten stond het 0-0 in het Vancouver Stadium. De strafschoppenserie werd met 4-3 gewonnen door de Zwitsers. Zwitserland bereikte twee keer eerder de kwartfinales, maar dat was voor het laatst op het WK in eigen land in 1954.

9 uur geleden
Belgische bond laat zaak-Balogun niet rusten ondanks zege op WK

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ondanks de kwalificatie van België voor de kwartfinales van het WK voetbal, laat de Belgische voetbalbond (KBVB) de zaak rondom de Amerikaanse spits Folarin Balogun niet rusten. Dat meldde de KBVB dinsdag.

14 uur geleden
WK voetbal voorbij voor geblesseerde Belg Onana

SEATTLE (ANP/BELGA) - België kan tijdens het WK voetbal geen beroep meer doen op Amadou Onana. De middenvelder heeft tijdens de gewonnen wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de achtste finales (4-1) een zware knieblessure opgelopen.

14 uur geleden
Argentinië buigt 2-0-achterstand om in WK-zege op Egypte

ATLANTA (ANP) - Argentinië heeft zijn jacht op titelprolongatie vervolgd met een zwaarbevochten 3-2-zege op Egypte in de achtste finales van het WK voetbal. Dankzij een assist en een doelpunt van Lionel Messi kwam de titelverdediger terug van een 2-0-achterstand. In de blessuretijd maakte Argentinië vervolgens het winnende doelpunt.

15 uur geleden