De Jong mist wedstrijd tegen Sevilla door kuitblessure
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong moet de uitwedstrijd tegen Sevilla missen wegens een kuitblessure. De 23-jarige middenvelder behoort niet tot de 23-koppige selectie voor de topper van vrijdag.
De voortekenen waren al niet goed, want De Jong was donderdagochtend niet van de partij op de groepstraining van FC Barcelona. Naast De Jong trainde ook Sergi Roberto apart van de groep. Sergi Roberto ondervindt hinder van een ribblessure.
De Jong deed dinsdag ook al niet mee in de thuiswedstrijd tegen Leganes (2-0). Hij had afgelopen weekend in de gewonnen uitwedstrijd tegen Real Mallorca (0-4) in de slotfase al om een wissel gevraagd vanwege lichte fysieke klachten.
Sevilla - FC Barcelona begint vrijdag om 22.00 uur. Donderdagavond neemt Real Madrid het op tegen Valencia. Barça heeft vijf punten meer dan Real, maar wel een duel meer gespeeld. FC Barcelona heeft nog negen wedstrijden te spelen, Real nog tien.
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
19 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
22 uur geleden