Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong mist wedstrijd tegen Sevilla door kuitblessure

De Jong mist wedstrijd tegen Sevilla door kuitblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong moet de uitwedstrijd tegen Sevilla missen wegens een kuitblessure. De 23-jarige middenvelder behoort niet tot de 23-koppige selectie voor de topper van vrijdag.

De voortekenen waren al niet goed, want De Jong was donderdagochtend niet van de partij op de groepstraining van FC Barcelona. Naast De Jong trainde ook Sergi Roberto apart van de groep. Sergi Roberto ondervindt hinder van een ribblessure.

De Jong deed dinsdag ook al niet mee in de thuiswedstrijd tegen Leganes (2-0). Hij had afgelopen weekend in de gewonnen uitwedstrijd tegen Real Mallorca (0-4) in de slotfase al om een wissel gevraagd vanwege lichte fysieke klachten.

Sevilla - FC Barcelona begint vrijdag om 22.00 uur. Donderdagavond neemt Real Madrid het op tegen Valencia. Barça heeft vijf punten meer dan Real, maar wel een duel meer gespeeld. FC Barcelona heeft nog negen wedstrijden te spelen, Real nog tien.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

16 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

19 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

20 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

21 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden