De Jong met Sevilla in slotfase onderuit in Bilbao
BILBAO (ANP) - Luuk de Jong heeft met Sevilla de derde nederlaag op rij moeten incasseren in de Spaanse voetbalcompetitie. Sevilla, de winnaar van de Europa League, gaf in Bilbao tegen Athletic een vroege voorsprong uit handen. De invallers Iker Muniain en Oihan Sancet bezorgden de Baskische thuisclub in het laatste kwartier de winst: 2-1.
Sancet scoorde in de 86e minuut met zijn eerste balcontact, vlak nadat hij was ingevallen. De Jong werd vlak voor tijd gewisseld bij Sevilla, waar Karim Rekik op de bank bleef.
De ploeg van trainer Julen Lopetegui verloor de afgelopen weken in La Liga ook van Granada en Eibar (twee keer 1-0). Sevilla boekte woensdag in de Champions League wel een overwinning op Stade Rennes, met dank aan een doelpunt van De Jong: 1-0. Komende week speelt de ploeg uit Andalusië thuis tegen FC Krasnodar, de Russische club van oud-Feyenoorder Tonny Vilhena.
Meer uit Voetbal
SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
36 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
3 uur geleden