Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong mag bij rentree meegenieten van ruime zege Barcelona

De Jong mag bij rentree meegenieten van ruime zege Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft mee kunnen delen in de vreugde rond de 5-0-overwinning van Barcelona in de Champions League op Young Boys. De Oranje-international viel in de 75e minuut in en kreeg zo zijn eerste speelminuten na een enkelblessure die hem onder meer het EK kostte. De Jong speelde zijn laatste wedstrijd op 22 april en mocht nu bij een 4-0-voorsprong het veld in.

Barcelona kwam al in de 8e minuut op voorsprong. Robert Lewandowski schoot van dichtbij raak op aangeven van Raphinha. De Braziliaanse aangever zorgde zelf in de 34e minuut voor een marge van twee treffers. Uit een vrije trap van Pedri kopte niet veel later Iñigo Martínez de 3-0 binnen.

Na rust maakte Lewandowski zijn tweede, waarna De Jong een kwartier voor tijd zijn rentree maakte. Hij zag hoe Mohamed Ali Camara met een eigen doelpunt voor de 5-0-eindstand zorgde.

Barcelona, dat zaterdag bij Osasuna in Pamplona de eerste nederlaag leed in de competitie, herstelde zich zo van het verlies in de openingsronde bij AS Monaco (2-1).

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

5 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

7 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden