
De Jong maakt honderdste doelpunt voor PSV in Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong heeft zondag zijn honderdste doelpunt voor PSV in de Eredivisie gemaakt. De 32-jarige spits deed dat in de tweede helft van de thuiswedstrijd tegen FC Twente.
De Jong maakte in augustus 2014 zijn eerste treffer voor PSV in de competitie. Afgelopen zomer keerde hij, na bij Sevilla en FC Barcelona gespeeld te hebben, terug bij PSV.
Vijf spelers scoorden vaker voor PSV in de Eredivisie. Dat zijn Willy van der Kuijlen (308), Coen Dillen (119), Luc Nilis (110), Hallvar Thoresen (106) en Mateja Kezman (105).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de komende tijd niet de beschikking over Alisson Becker en Diogo Jota. De Braziliaanse doelman en de Portugese aanvaller hebben blessures opgelopen tijdens het gelijkspel bij Manchester City (1-1) van afgelopen zaterdag, meldde trainer Jürgen Klopp woensdag.
14 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Voetbalclub De Graafschap heeft de intentie om met ingang van het seizoen 2024-2025 met een elftal toe te treden tot de eerste divisie voor vrouwen, het tweede niveau in Nederland. De club uit Doetinchem is van plan om dit samen te organiseren met Meiden Vrouwen Voetbal Achterhoek (MVVA), waarmee De Graafschap al enige tijd samenwerkt.
30 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Marijn Beuker gaat vanaf 1 december aan de slag als directeur voetbal van Ajax. Hij heeft overeenstemming bereikt over een contract tot 1 juli 2028, zo meldt de club uit Amsterdam.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - PSV hoopt in Sevilla voor het eerst in zestien jaar weer een uitwedstrijd te winnen in het hoofdtoernooi van de Champions League. De laatste keer dat dat lukte was op 27 november 2007, bij CSKA Moskou: 0-1. De Peruviaan Jefferson Farfán, die inmiddels 39 jaar is, maakte toen het doelpunt.
1 uur geledenBOGOTA (ANP) - Nairo Quintana start zijn wielerseizoen bij zijn comeback in het peloton volgend jaar op 31 januari in de Ronde van Valencia. Dat maakte de 33-jarige Colombiaanse klimmer bekend in een interview met een Colombiaanse radiozender.
2 uur geledenNANTES (ANP) - De Franse voetbalclub Nantes heeft trainer Pierre Aristouy ontslagen na een reeks slechte resultaten. Nantes, dat slechts 1 punt pakte in de laatste vier duels, is de nummer 11 van de Franse competitie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Etiënne Reijnen binnengehaald als de vervanger van de vertrokken assistent-trainer Marino Pusic. De 36-jarige Reijnen krijgt bij de regerend landskampioen de titel 'Analist & Adviseur technische staf van het eerste elftal'.
5 uur geleden