Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong is niet helemaal tevreden over gelijkspel tegen Ajax

De Jong is niet helemaal tevreden over gelijkspel tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Luuk de Jong scoorde voor zevende competitiewedstrijd op rij tegen Ajax (1-1). Toch was de aanvoerder van PSV niet helemaal tevreden na het gelijkspel. Hij kopte halverwege de tweede helft ook op de lat. "Zo'n bal moet ik gewoon maken", zei hij.

De Jong verzette veel werk in de Johan Cruijff ArenA en liep bijna 11 kilometer. "Ik wil liever minder lopen in wedstrijden, omdat we dan dominant op de helft van de tegenstander spelen", zei hij. "Maar soms moet je in zo'n topwedstrijd extra lopen."

De Jong kwam in het eerste half uur nauwelijks in balbezit, maar benutte in de 34e minuut zijn eerste mogelijkheid (1-1). "Ik moet er klaar voor zijn als er een kans komt, dan moet ik scherp zijn", zei hij. "Het was nog best een lastige bal, met een stuit. Maar ik denk dat ik 'm goed afwerkte."

Trainer Peter Bosz was lyrisch over het optreden van zijn aanvoerder. "Het is onvoorstelbaar, wat hij presteert. Heel knap. Hoe hard hij werkt en hoe makkelijk hij scoort. Het was niet eens een makkelijke bal met links."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

38 minuten geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

2 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

3 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

4 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

4 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

5 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

7 uur geleden