Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong geniet van zege FC Barcelona op Real Madrid

De Jong geniet van zege FC Barcelona op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong was dik tevreden met de 2-1-zege op Real Madrid. "We staan met deze zege op 12 punten van Real", zei de international van Oranje met een grote glimlach bij Ziggo Sport.

De Jong was in de wedstrijd flink aanwezig op het middenveld en speelde de hele wedstrijd. "Ik krijg de laatste maanden veel vrijheid van de trainer om te bewegen en de bal te zoeken. Dat is een stuk beter dan aan het begin van het seizoen. Ik speel bijna alles, dat geeft zeker veel voldoening."

Barcelona won van Real door een laat doelpunt van Franck Kessié. Kort daarvoor leken juist de Madrilenen te scoren via Marco Asensio, maar dat doelpunt ging niet door wegens buitenspel. "Dat was wel even een klap voor ons", gaf De Jong toe. "En als het buitenspel is, dan is dat zo. Maar een opluchting was het wel."

De Jong zet een forse stap richting zijn eerste titel met Barcelona in La Liga. De voorsprong op Real Madrid, dat tweede staat, is nu 12 punten. Er volgen nog twaalf wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

27 minuten geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

2 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

12 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

12 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

12 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

12 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

17 uur geleden