De Jong en Van Rijthoven ontvangen wildcard grastoernooi Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - Tennissers Jesper de Jong en Tim van Rijthoven hebben een wildcard ontvangen voor het grastoernooi van Rosmalen. Daarmee komt het aantal Nederlanders in het hoofdtoernooi op vier. De Jong en Van Rijthoven maakten op het Autotron niet eerder hun opwachting in het hoofdtoernooi.
De 21-jarige De Jong is de nummer 172 van de wereld, de vier jaar oudere Van Rijthoven is de mondiale nummer 202. Beiden zijn deze week actief in het kwalificatietoernooi voor Roland Garros.
Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn rechtstreeks toegelaten op basis van hun ranking. Zij staan respectievelijk 29e en 64e op de wereldranglijst.
Het toernooi van Rosmalen duurt van 6 tot en met 12 juni.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
6 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
7 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
8 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
9 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
9 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
11 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
14 uur geleden