Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong en Rekik bij Sevilla op bank in Dortmund

De Jong en Rekik bij Sevilla op bank in Dortmund

DORTMUND (ANP) - Sevilla begint dinsdagavond zonder de Nederlanders Luuk de Jong en Karim Rekik aan de return tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. Beiden moeten in Duitsland op de bank plaatsnemen. Ook onder anderen oud-Ajacied Nemanja Gudelj en de Kroaat Ivan Rakitic (ex-Barcelona) hebben een reserverol bij Sevilla.

Het eerste duel vorige maand in Spanje eindigde in een zege voor Dortmund: 2-3. In die wedstrijd viel aanvaller De Jong na een uur in bij een stand van 1-3 en met een treffer in de 84e minuut bezorgde hij zijn club toch weer wat hoop voor de return in Duitsland. Verdediger Rekik bleef in de eerste wedstrijd op de bank bij Sevilla, dat zaterdag in eigen land tegen de derde nederlaag op rij aanliep.

Bij Borussia Dortmund zijn uiteraard weer vele ogen gericht op de trefzekere aanvaller Erling Haaland. De 20-jarige Noor scoorde al 18 keer in 13 duels in de Champions League. Haaland heeft op de Noorse topscorerslijst in de Europese koningsklasse alleen Ole Gunnar Solskjaer nog voor zich. De huidige coach van Manchester United maakte 19 goals in 77 wedstrijden in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

5 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

14 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

14 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

14 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

14 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

17 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

17 uur geleden