Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong en Rekik bij Sevilla op bank in Dortmund

De Jong en Rekik bij Sevilla op bank in Dortmund

DORTMUND (ANP) - Sevilla begint dinsdagavond zonder de Nederlanders Luuk de Jong en Karim Rekik aan de return tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. Beiden moeten in Duitsland op de bank plaatsnemen. Ook onder anderen oud-Ajacied Nemanja Gudelj en de Kroaat Ivan Rakitic (ex-Barcelona) hebben een reserverol bij Sevilla.

Het eerste duel vorige maand in Spanje eindigde in een zege voor Dortmund: 2-3. In die wedstrijd viel aanvaller De Jong na een uur in bij een stand van 1-3 en met een treffer in de 84e minuut bezorgde hij zijn club toch weer wat hoop voor de return in Duitsland. Verdediger Rekik bleef in de eerste wedstrijd op de bank bij Sevilla, dat zaterdag in eigen land tegen de derde nederlaag op rij aanliep.

Bij Borussia Dortmund zijn uiteraard weer vele ogen gericht op de trefzekere aanvaller Erling Haaland. De 20-jarige Noor scoorde al 18 keer in 13 duels in de Champions League. Haaland heeft op de Noorse topscorerslijst in de Europese koningsklasse alleen Ole Gunnar Solskjaer nog voor zich. De huidige coach van Manchester United maakte 19 goals in 77 wedstrijden in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

54 minuten geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden