Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong en Depay scoren voor Barça tegen City in benefietduel

De Jong en Depay scoren voor Barça tegen City in benefietduel

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft woensdag in een benefietduel met 3-3 gelijkgespeeld tegen Manchester City, waar voormalig Barça-coach Pep Guardiola de trainer is. Frenkie de Jong en Memphis Depay, die beiden mogelijk nog vertrekken bij de Catalaanse club, scoorden. Met het duel werd geld opgehaald voor onderzoek naar een remedie tegen de spierziekte ALS.

Bij rust stond het in een goed gevuld Camp Nou 1-1. City opende de score via Julían Álvarez, Pierre-Emerick Aubameyang maakte gelijk. Ook hij behoort tot de spelers die mogen vertrekken bij Barcelona. Nadat De Jong zijn ploeg weer op voorsprong had gezet, zorgde Cole Palmer voor de 2-2. Depay leek vervolgens de winnende treffer te hebben gemaakt, maar diep in blessuretijd maakte Riyad Mahrez, een van de drie spelers op het veld die de hele wedstrijd speelden, vanaf de strafschopstip gelijk.

Beide coaches wisselden na de rust bijna hun volledige ploeg. Zo verschenen bij City de vedetten Kevin De Bruyne en Erling Haaland pas na ruim een uur in het veld. Barcelona-aanwinst Robert Lewandowski bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

6 uur geleden
Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

7 uur geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

14 uur geleden
Suriname na zege op El Salvador dichter bij eerste WK-deelname

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.

16 uur geleden
Frankrijk verzekert zich van WK, Portugal onderuit in Ierland

PARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.

19 uur geleden