De Jong en Depay scoren voor Barça tegen City in benefietduel
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft woensdag in een benefietduel met 3-3 gelijkgespeeld tegen Manchester City, waar voormalig Barça-coach Pep Guardiola de trainer is. Frenkie de Jong en Memphis Depay, die beiden mogelijk nog vertrekken bij de Catalaanse club, scoorden. Met het duel werd geld opgehaald voor onderzoek naar een remedie tegen de spierziekte ALS.
Bij rust stond het in een goed gevuld Camp Nou 1-1. City opende de score via Julían Álvarez, Pierre-Emerick Aubameyang maakte gelijk. Ook hij behoort tot de spelers die mogen vertrekken bij Barcelona. Nadat De Jong zijn ploeg weer op voorsprong had gezet, zorgde Cole Palmer voor de 2-2. Depay leek vervolgens de winnende treffer te hebben gemaakt, maar diep in blessuretijd maakte Riyad Mahrez, een van de drie spelers op het veld die de hele wedstrijd speelden, vanaf de strafschopstip gelijk.
Beide coaches wisselden na de rust bijna hun volledige ploeg. Zo verschenen bij City de vedetten Kevin De Bruyne en Erling Haaland pas na ruim een uur in het veld. Barcelona-aanwinst Robert Lewandowski bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
3 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
6 uur geleden