Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Jong en Depay scoren voor Barça tegen City in benefietduel

De Jong en Depay scoren voor Barça tegen City in benefietduel

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft woensdag in een benefietduel met 3-3 gelijkgespeeld tegen Manchester City, waar voormalig Barça-coach Pep Guardiola de trainer is. Frenkie de Jong en Memphis Depay, die beiden mogelijk nog vertrekken bij de Catalaanse club, scoorden. Met het duel werd geld opgehaald voor onderzoek naar een remedie tegen de spierziekte ALS.

Bij rust stond het in een goed gevuld Camp Nou 1-1. City opende de score via Julían Álvarez, Pierre-Emerick Aubameyang maakte gelijk. Ook hij behoort tot de spelers die mogen vertrekken bij Barcelona. Nadat De Jong zijn ploeg weer op voorsprong had gezet, zorgde Cole Palmer voor de 2-2. Depay leek vervolgens de winnende treffer te hebben gemaakt, maar diep in blessuretijd maakte Riyad Mahrez, een van de drie spelers op het veld die de hele wedstrijd speelden, vanaf de strafschopstip gelijk.

Beide coaches wisselden na de rust bijna hun volledige ploeg. Zo verschenen bij City de vedetten Kevin De Bruyne en Erling Haaland pas na ruim een uur in het veld. Barcelona-aanwinst Robert Lewandowski bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

4 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

4 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

7 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

8 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

9 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

10 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

11 uur geleden