De Jong blij met zege Barcelona en 'zware' rentree
BARCELONA (ANP) - Na ruim vijf maanden keerde Frenkie de Jong terug bij Barcelona als invaller in het Champions League-duel met Young Boys. Zijn ploeg won met 5-0 en De Jong had genoten. "Het is fijn om terug te zijn, maar ik heb het zwaar gehad die vijftien minuten", vertelde hij bij Ziggo.
"Ik ben blij met de zege en de eerste 3 punten in de Champions League dit seizoen", zei de middenvelder, die in de 75e minuut Lamine Yamal was komen vervangen bij een 4-0-stand. "Het was goed om weer op het veld te zijn en mooi dat ik zo'n applaus kreeg en dat ze mijn naam scandeerden."
Topfit is hij nog niet na zijn enkelblessure. Op 21 april had hij zijn laatste wedstrijd gespeeld. Tegen Real Madrid verliet hij destijds per brancard het veld. "Het was zwaar vandaag. Ik heb nog wat trainingen nodig, maar dat is normaal als je er zo lang uit bent geweest."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
31 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
8 uur geleden