De Jong begrijpt niets van rode kaart Flamingo
BELGRADO (ANP) - Luuk de Jong had dinsdag na de uitwedstrijd van PSV tegen Rode Ster Belgrado (2-3) in de Champions League geen goed woord over voor scheidsrechter Istvan Kovacs. "Ik weet niet of jullie het hebben teruggekeken, maar die rode kaart sloeg echt nergens op. In mijn optiek was er helemaal niets aan de hand", doelde de aanvoerder bij Ziggo Sport op het wegsturen van Ryan Flamingo in de beginfase van de tweede helft.
PSV leidde op het moment van de rode kaart met 3-0 en zag Rode Ster nog terugkomen tot 3-2. "We speelden een hele goede eerste helft", aldus De Jong. "Na die rode kaart moesten we de wedstrijd over de streep trekken. We kunnen goed voetballen, maar soms moet je keihard werken. Complimenten voor het team voor de manier waarop we gestreden hebben."
PSV is dankzij de zege zo goed als zeker van een plek in de tussenronde.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
1 dag geleden