De Graafschap zet Vreman uit functie en zoekt nieuwe trainer
DOETINCHEM (ANP) - Jan Vreman is niet langer de trainer van De Graafschap. De club uit Doetinchem gaat op zoek naar een andere technische functie voor de oefenmeester die van 1985 tot en met 2003 voor de Superboeren voetbalde.
De Graafschap wil dit seizoen promoveren naar de Eredivisie, maar de achterstand op de nummers 1 en 2 (FC Volendam en Excelsior) bedraagt halverwege het seizoen acht en zeven punten.
"Na de sterke eerste maanden van het seizoen, hebben we met zijn allen een terugval ervaren", legt technisch manager Berry Powel uit op de website van zijn club. "We zijn met elkaar hierover in gesprek gegaan, waarbij we hebben gesproken over de verbeterpunten en hoe deze te realiseren. Er was een verschil van mening daarbij over enkele zaken. We hebben met de verschillende geledingen binnen de clubleiding uitvoerig gesproken en denken dat we met een andere invulling van de technische staf een positieve ontwikkeling teweeg kunnen brengen."
De Graafschap hervat vrijdag de competitie met een thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
21 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
25 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
34 minuten geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
3 uur geleden