Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap verspeelt tweede plaats na verlies tegen Dordrecht

De Graafschap verspeelt tweede plaats na verlies tegen Dordrecht

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie kwijt. De formatie van trainer Mike Snoei verloor in eigen huis verrassend van het laaggeklasseerde FC Dordrecht, 0-3. Almere City FC haalde daardoor de Doetinchemmers in. De club versloeg NEC met 2-0 en heeft nu 1 punt voorsprong op De Graafschap.

Koploper Cambuur maakte geen fout. Het elftal van coach Henk de Jong won bij Volendam, 0-3. De Friezen hebben een voorsprong van 8 punten op Almere. De eerste twee van de eerste divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.

Na ongeveer een half uur kwam Dordrecht bij De Graafschap op voorsprong door een treffer van Nikolas Agrafiotis. Meteen na de hervatting liepen de Zuid-Hollanders verder uit. Nu scoorde Naoufal Bannis na een mooi uitgespeelde aanval en een pass van Richie Musaba. Dezelfde speler maakte na ruim een uur ook de 0-3.

Na ruim een kwartier zette Robert Mühren Cambuur tegen Volendam op voorsprong. De topschutter deed dat na een fraai uitgespeelde aanval, waarbij vijf spelers betrokken waren. Michael Breij gaf de voorzet. Na ongeveer een half uur zorgde Breij met een schot van afstand voor 2-0. De bal leek houdbaar voor doelman Joey Roggeveen. Breij zorgde na de hervatting ook voor nummer 3, nu na een fraai hakballetje van Mühren.

Thomas Verheydt hielp Almere City in de achttiende minuut aan een voorsprong door de bal hoog in de touwen achter doelman Mattijs Branderhorst van NEC te schieten. Ook de tweede treffer kwam op naam van Verheydt, die in de 58e minuut een strafschop benutte.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

6 minuten geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

20 minuten geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

50 minuten geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

2 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

3 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

4 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

4 uur geleden