Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap verspeelt tweede plaats na verlies tegen Dordrecht

De Graafschap verspeelt tweede plaats na verlies tegen Dordrecht

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie kwijt. De formatie van trainer Mike Snoei verloor in eigen huis verrassend van het laaggeklasseerde FC Dordrecht, 0-3. Almere City FC haalde daardoor de Doetinchemmers in. De club versloeg NEC met 2-0 en heeft nu 1 punt voorsprong op De Graafschap.

Koploper Cambuur maakte geen fout. Het elftal van coach Henk de Jong won bij Volendam, 0-3. De Friezen hebben een voorsprong van 8 punten op Almere. De eerste twee van de eerste divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.

Na ongeveer een half uur kwam Dordrecht bij De Graafschap op voorsprong door een treffer van Nikolas Agrafiotis. Meteen na de hervatting liepen de Zuid-Hollanders verder uit. Nu scoorde Naoufal Bannis na een mooi uitgespeelde aanval en een pass van Richie Musaba. Dezelfde speler maakte na ruim een uur ook de 0-3.

Na ruim een kwartier zette Robert Mühren Cambuur tegen Volendam op voorsprong. De topschutter deed dat na een fraai uitgespeelde aanval, waarbij vijf spelers betrokken waren. Michael Breij gaf de voorzet. Na ongeveer een half uur zorgde Breij met een schot van afstand voor 2-0. De bal leek houdbaar voor doelman Joey Roggeveen. Breij zorgde na de hervatting ook voor nummer 3, nu na een fraai hakballetje van Mühren.

Thomas Verheydt hielp Almere City in de achttiende minuut aan een voorsprong door de bal hoog in de touwen achter doelman Mattijs Branderhorst van NEC te schieten. Ook de tweede treffer kwam op naam van Verheydt, die in de 58e minuut een strafschop benutte.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

22 minuten geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

44 minuten geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

55 minuten geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

2 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

2 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

3 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

4 uur geleden