Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap verpest Fieldlab-feestje NEC-fans met zege

De Graafschap verpest Fieldlab-feestje NEC-fans met zege

NIJMEGEN (ANP) - De Graafschap heeft de eerste voetbalwedstrijd in bijna vijf maanden met publiek ten koste van NEC gewonnen. In Nijmegen eindigde het duel in de eerste divisie in 1-2. Ongeveer 1200 supporters waren getuige van de Gelderse derby, die onderdeel is van de Fieldlab-experimenten.

Kort na rust maakte Daryl van Mieghem de openingstreffer namens De Graafschap. Ted van de Pavert verdubbelde de voorsprong een kwartier voor tijd. Elayis Tavsan liet de fans van de thuisclub in ieder geval nog even juichen met de 1-2.

De NEC-fans lieten zich gelden waar dat kon. Het doelpunt van Tavsan werd begroet met het gooien van bier, terwijl het "alles of niets" massaal werd ingezet. Ook scheidsrechter Ingmar Oostrom merkte dat er weer publiek aanwezig was. Niet al zijn beslissingen werden even enthousiast begroet.

Met de overwinning profiteert De Graafschap van het puntenverlies van koploper Cambuur. De Friezen speelden vrijdag met 1-1 gelijk tegen Jong Ajax. De ploeg van trainer Mike Snoei bezet de tweede plaats met 1 punt achterstand op Cambuur. NEC staat zesde.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

11 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

11 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

12 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

12 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

12 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

12 uur geleden