De Graafschap stelt Vreman aan als hoofdtrainer
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Jan Vreman per direct aangesteld als hoofdtrainer. Hij begint op 3 juli aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen met de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Vreman geldt als clubicoon en is erelid van de Achterhoekers.
Vreman is volgens technisch manager Peter Bijvelds de juiste man. "Samen met het technisch klankbord, waar ook Guus Hiddink enorm waardevolle input heeft geleverd, hebben we vanzelfsprekend een shortlist gemaakt van potentiële en haalbare trainers. Gelet op de huidige selectie vol eigen talent en een aantal ervaren krachten, waar nog gerichte aanvulling bij zal komen, is Jan zonder enige twijfel de perfecte man voor komend seizoen."
De Graafschap besloot eerder niet verder te gaan met Adrie Poldervaart. Als reden gaf de club destijds "de privésituatie" van de coach op, gecombineerd met "de blik op de sportieve toekomst." Poldervaart is al enige tijd ziek.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
2 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
14 uur geleden