De Graafschap stelt Poldervaart aan als hoofdtrainer
DOETINCHEM (ANP) - Eerstedivisionist De Graafschap heeft Adrie Poldervaart aangesteld als hoofdtrainer. De 51-jarige Poldervaart is momenteel nog assistent-trainer bij FC Groningen. Hij heeft voor twee seizoenen getekend in Doetinchem.
Poldervaart is de opvolger van Jan Vreman, die het seizoen afmaakt als interim-trainer. De Graafschap maakt nog kans op promotie naar de Eredivisie. Maandag werd het thuis tegen FC Eindhoven 1-1 in de eerste ronde van de play-offs om promotie.
Poldervaart was al eerder in beeld om bij De Graafschap aan het werk te gaan, maar toen kwam het er niet van. "Na een jaar is het er dan toch van gekomen. Ik word onderdeel van de historie van De Graafschap. Ik kijk ernaar uit om met de enorme supportersschare en iedereen eromheen, met elkaar iets moois neer te gaan zetten en de sfeer als trainer op De Vijverberg te proeven. Ik wens De Graafschap veel voorspoed in de play-offs en kijk uit naar mijn presentatie", aldus Poldervaart, die eerder hoofdtrainer was bij Excelsior.
De Graafschap eindigde dit seizoen als 9e in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
5 uur geleden