De Graafschap stelt Poldervaart aan als hoofdtrainer
DOETINCHEM (ANP) - Eerstedivisionist De Graafschap heeft Adrie Poldervaart aangesteld als hoofdtrainer. De 51-jarige Poldervaart is momenteel nog assistent-trainer bij FC Groningen. Hij heeft voor twee seizoenen getekend in Doetinchem.
Poldervaart is de opvolger van Jan Vreman, die het seizoen afmaakt als interim-trainer. De Graafschap maakt nog kans op promotie naar de Eredivisie. Maandag werd het thuis tegen FC Eindhoven 1-1 in de eerste ronde van de play-offs om promotie.
Poldervaart was al eerder in beeld om bij De Graafschap aan het werk te gaan, maar toen kwam het er niet van. "Na een jaar is het er dan toch van gekomen. Ik word onderdeel van de historie van De Graafschap. Ik kijk ernaar uit om met de enorme supportersschare en iedereen eromheen, met elkaar iets moois neer te gaan zetten en de sfeer als trainer op De Vijverberg te proeven. Ik wens De Graafschap veel voorspoed in de play-offs en kijk uit naar mijn presentatie", aldus Poldervaart, die eerder hoofdtrainer was bij Excelsior.
De Graafschap eindigde dit seizoen als 9e in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
13 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden