De Graafschap op schot in oefenduel met sc Heerenveen
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft in eigen stadion een klinkende oefenzege op sc Heerenveen geboekt. De Doetinchemse club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 5-1.
Joey Konings scoorde tweemaal tegen de eredivisionist. Mohamed Hamdaoui, Ted van de Pavert en Daryl van Mieghem troffen eveneens doel voor De Graafschap. Rein Smit scoorde bij een achterstand van 4-0 voor een zwak Heerenveen.
Joey Veerman liet zijn gevoelens de vrije loop na de nederlaag van zijn Heerenveen. "Het was heel slecht, de slechtste wedstrijd die we hebben gespeeld bij Heerenveen sinds ik hier ben", zei hij voor de camera van FOX Sports. "En ook in mijn tijd bij FC Volendam heb ik nooit eerder zo'n slechte wedstrijd gezien."
"Heel simpel gezegd, er moeten spelers bij", stelde Veerman. "We verliezen met 5-1 van een ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie en het had ook 8-1 kunnen zijn. Dat is zorgwekkend."
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
22 minuten geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
38 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
1 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
3 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
3 uur geleden