De Graafschap op schot in oefenduel met sc Heerenveen
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft in eigen stadion een klinkende oefenzege op sc Heerenveen geboekt. De Doetinchemse club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 5-1.
Joey Konings scoorde tweemaal tegen de eredivisionist. Mohamed Hamdaoui, Ted van de Pavert en Daryl van Mieghem troffen eveneens doel voor De Graafschap. Rein Smit scoorde bij een achterstand van 4-0 voor een zwak Heerenveen.
Joey Veerman liet zijn gevoelens de vrije loop na de nederlaag van zijn Heerenveen. "Het was heel slecht, de slechtste wedstrijd die we hebben gespeeld bij Heerenveen sinds ik hier ben", zei hij voor de camera van FOX Sports. "En ook in mijn tijd bij FC Volendam heb ik nooit eerder zo'n slechte wedstrijd gezien."
"Heel simpel gezegd, er moeten spelers bij", stelde Veerman. "We verliezen met 5-1 van een ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie en het had ook 8-1 kunnen zijn. Dat is zorgwekkend."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
48 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
13 uur geleden