De Graafschap op eigen veld niet langs Telstar
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is er in de Keuken Kampioen Divisie op eigen veld niet in geslaagd Telstar te verslaan. Op de Vijverberg werd het 1-1. Telstar kwam pas in de 86e minuut op gelijke hoogte dankzij Glynor Plet, die een strafschop benutte.
Joey Konings had De Graafschap in de 55e minuut op voorsprong gezet. Konings plaatste de bal na voorbereidend werk van Giovanni Korte in de linkerhoek.
De Graafschap speelde de laatste vijf minuten met een man minder na een rode kaart voor Julian Lelieveld, die de penalty veroorzaakte.
Op de ranglijst bezet De Graafschap de vierde plaats met 26 punten na veertien speelronden. Het verschil met koploper FC Volendam is 5 punten.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
1 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
4 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden