De Graafschap niet verder met Poldervaart als hoofdtrainer
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap gaat niet verder met Adrie Poldervaart als hoofdtrainer en gaat op zoek naar een vervanger. Als reden noemt de club uit de Keuken Kampioen Divisie "de privésituatie" van de coach, gecombineerd met "de blik op de sportieve toekomst." Poldervaart is al enige tijd ziek.
Poldervaart tekende vorig jaar mei een contract voor twee jaar bij de zogenoemde Superboeren uit Doetinchem. Hij meldde zich begin februari ziek. Poldervaart was geveld door de spierziekte Guillain Barré en herstelt daar nog steeds van. Richard Roelofsen nam de taken over.
De Graafschap zegt de situatie met Poldervaart te hebben besproken. "Uiteraard een ontzettend lastig besluit waarbij het herstel van Adrie centraal staat, maar waar we ook weten dat over enkele weken de voorbereiding op het nieuwe seizoen reeds begint", zegt technisch manager Peter Bijvelds.
Hoe de zaken met Poldervaart precies worden afgehandeld, heeft De Graafschap nog niet gezegd.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
17 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
20 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geleden