Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is door een zege op NAC Breda geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Jan Vreman won in eigen huis in Doetinchem met 1-0 van NAC, dat deze week in de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys.

David Flakus Bosilj maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Hij tikte in de 68e minuut binnen nadat NAC-doelman Roy Kortsmit blunderde door de bal bij een hoge voorzet los te laten. De wedstrijd lag in de eerste helft tijdelijk stil, nadat er vuurwerk op het veld was gegooid.

De Graafschap komt door de zege op 23 punten uit dertien wedstrijden. Dat zijn er 3 minder dan Roda JC en Willem II. Die ploegen komen maandag in actie.

Helmond Sport

VVV-Venlo gaf tegen Jong AZ in de slotfase een voorsprong uit handen. De Alkmaarders kwamen via Maxim Dekker diep in blessuretijd op 2-2. Ricuenio Kewal had Jong AZ op voorsprong gebracht, maar VVV leek te gaan winnen door treffers van Robin Lathouwers en Rick Ketting. Dekker zorgde echter alsnog voor de gelijkmaker. VVV heeft 20 punten, Jong AZ 18.

Helmond Sport klom door een zege op Telstar naar de zevende plaats met 21 punten. De Brabanders wonnen thuis met 1-0. Martijn Kaars scoorde al in de eerste helft voor de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

1 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

1 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

1 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

3 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

4 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

4 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

4 uur geleden