Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is door een zege op NAC Breda geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Jan Vreman won in eigen huis in Doetinchem met 1-0 van NAC, dat deze week in de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys.

David Flakus Bosilj maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Hij tikte in de 68e minuut binnen nadat NAC-doelman Roy Kortsmit blunderde door de bal bij een hoge voorzet los te laten. De wedstrijd lag in de eerste helft tijdelijk stil, nadat er vuurwerk op het veld was gegooid.

De Graafschap komt door de zege op 23 punten uit dertien wedstrijden. Dat zijn er 3 minder dan Roda JC en Willem II. Die ploegen komen maandag in actie.

Helmond Sport

VVV-Venlo gaf tegen Jong AZ in de slotfase een voorsprong uit handen. De Alkmaarders kwamen via Maxim Dekker diep in blessuretijd op 2-2. Ricuenio Kewal had Jong AZ op voorsprong gebracht, maar VVV leek te gaan winnen door treffers van Robin Lathouwers en Rick Ketting. Dekker zorgde echter alsnog voor de gelijkmaker. VVV heeft 20 punten, Jong AZ 18.

Helmond Sport klom door een zege op Telstar naar de zevende plaats met 21 punten. De Brabanders wonnen thuis met 1-0. Martijn Kaars scoorde al in de eerste helft voor de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

2 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

4 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

4 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

4 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

4 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

6 uur geleden