Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is door een zege op NAC Breda geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Jan Vreman won in eigen huis in Doetinchem met 1-0 van NAC, dat deze week in de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys.

David Flakus Bosilj maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Hij tikte in de 68e minuut binnen nadat NAC-doelman Roy Kortsmit blunderde door de bal bij een hoge voorzet los te laten. De wedstrijd lag in de eerste helft tijdelijk stil, nadat er vuurwerk op het veld was gegooid.

De Graafschap komt door de zege op 23 punten uit dertien wedstrijden. Dat zijn er 3 minder dan Roda JC en Willem II. Die ploegen komen maandag in actie.

Helmond Sport

VVV-Venlo gaf tegen Jong AZ in de slotfase een voorsprong uit handen. De Alkmaarders kwamen via Maxim Dekker diep in blessuretijd op 2-2. Ricuenio Kewal had Jong AZ op voorsprong gebracht, maar VVV leek te gaan winnen door treffers van Robin Lathouwers en Rick Ketting. Dekker zorgde echter alsnog voor de gelijkmaker. VVV heeft 20 punten, Jong AZ 18.

Helmond Sport klom door een zege op Telstar naar de zevende plaats met 21 punten. De Brabanders wonnen thuis met 1-0. Martijn Kaars scoorde al in de eerste helft voor de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

1 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

10 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

13 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

14 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

15 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 dag geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

1 dag geleden