Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

De Graafschap naar vierde plaats door zege op NAC Breda

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is door een zege op NAC Breda geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Jan Vreman won in eigen huis in Doetinchem met 1-0 van NAC, dat deze week in de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys.

David Flakus Bosilj maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Hij tikte in de 68e minuut binnen nadat NAC-doelman Roy Kortsmit blunderde door de bal bij een hoge voorzet los te laten. De wedstrijd lag in de eerste helft tijdelijk stil, nadat er vuurwerk op het veld was gegooid.

De Graafschap komt door de zege op 23 punten uit dertien wedstrijden. Dat zijn er 3 minder dan Roda JC en Willem II. Die ploegen komen maandag in actie.

Helmond Sport

VVV-Venlo gaf tegen Jong AZ in de slotfase een voorsprong uit handen. De Alkmaarders kwamen via Maxim Dekker diep in blessuretijd op 2-2. Ricuenio Kewal had Jong AZ op voorsprong gebracht, maar VVV leek te gaan winnen door treffers van Robin Lathouwers en Rick Ketting. Dekker zorgde echter alsnog voor de gelijkmaker. VVV heeft 20 punten, Jong AZ 18.

Helmond Sport klom door een zege op Telstar naar de zevende plaats met 21 punten. De Brabanders wonnen thuis met 1-0. Martijn Kaars scoorde al in de eerste helft voor de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

PSG-voorzitter beleeft 'droom' met eerste zege Champions League

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van Paris Saint-Germain beleefde een "droom" tijdens de gewonnen finale van de Champions League tegen Internazionale (5-0). Het was voor PSG en de voorzitter, die sinds 2011 de leiding heeft over de club, de eerste eindzege in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

4 uur geleden
Dumfries spreekt van 'zwarte dag' na verloren CL-finale met Inter

MÜNCHEN (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries van Internazionale sprak van een "zwarte dag" na de zware nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League (0-5). "Ik vind het erg jammer voor iedereen, voor de fans, voor iedereen die betrokken is bij Inter", zei de Oranje-international na afloop.

5 uur geleden
Inter met Dumfries tegen PSG in finale Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.

17 uur geleden
Trainer Gasperini kondigt vertrek bij Atalanta aan

BERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.

19 uur geleden
Forbes: Real Madrid opnieuw waardevolste voetbalclub

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.

22 uur geleden
FC Zürich stelt Van der Gaag aan als trainer

ZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.

23 uur geleden
Heitinga vindt zich klaar om als trainer terug te keren bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.

1 dag geleden