De Graafschap laat zich adviseren door advocaat
CORONAVIRUSDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap laat zich adviseren door een advocaat. Er wordt de komende dagen gekeken welke stappen er ondernomen worden naar aanleiding van het besluit van het bestuur betaald voetbal om de club niet te laten promoveren naar de eredivisie, meldt een woordvoerder van de Doetinchemse club.
"Er wordt gekeken naar diverse mogelijkheden. Maar over inhoudelijke stappen die genomen gaan worden doen we vooralsnog geen uitspraken", aldus de woordvoerder.
Mogelijk gaat De Graafschap samen met Cambuur juridische stappen ondernemen. Cambuur gaf vrijdag al aan juridische stappen te overwegen. "Daar zullen we ons over gaan buigen. Daar komen we zo snel mogelijk op terug. Deze muis krijgt nog wel een staart", liet algemeen directeur Ard de Graaf toen optekenen.
Een woordvoerder van Cambuur meldde maandag dat de Friese club dinsdag een definitief besluit neemt.
SC Cambuur was koploper in de eerste divisie en De Graafschap was de nummer 2 toen het coronavirus een einde maakte aan het seizoen. De twee clubs zijn verbolgen over het feit dat de KNVB heeft besloten af te zien van promotie en degradatie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden