De Graafschap laat zich adviseren door advocaat
CORONAVIRUSDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap laat zich adviseren door een advocaat. Er wordt de komende dagen gekeken welke stappen er ondernomen worden naar aanleiding van het besluit van het bestuur betaald voetbal om de club niet te laten promoveren naar de eredivisie, meldt een woordvoerder van de Doetinchemse club.
"Er wordt gekeken naar diverse mogelijkheden. Maar over inhoudelijke stappen die genomen gaan worden doen we vooralsnog geen uitspraken", aldus de woordvoerder.
Mogelijk gaat De Graafschap samen met Cambuur juridische stappen ondernemen. Cambuur gaf vrijdag al aan juridische stappen te overwegen. "Daar zullen we ons over gaan buigen. Daar komen we zo snel mogelijk op terug. Deze muis krijgt nog wel een staart", liet algemeen directeur Ard de Graaf toen optekenen.
Een woordvoerder van Cambuur meldde maandag dat de Friese club dinsdag een definitief besluit neemt.
SC Cambuur was koploper in de eerste divisie en De Graafschap was de nummer 2 toen het coronavirus een einde maakte aan het seizoen. De twee clubs zijn verbolgen over het feit dat de KNVB heeft besloten af te zien van promotie en degradatie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
2 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
17 uur geleden