Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap komt niet verder dan gelijkspel tegen FC Dordrecht

De Graafschap komt niet verder dan gelijkspel tegen FC Dordrecht

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is er in de eerste divisie niet in geslaagd om in punten gelijk te komen met Roda JC en FC Emmen, respectievelijk de nummer 2 en 3 in de competitie. In Doetinchem kwam de ploeg van trainer Jan Vreman niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen FC Dordrecht.

De Graafschap staat op de vijfde plaats met 30 punten uit zeventien wedstrijden. Dordrecht, dat dit seizoen nog maar twee keer verloor, maar wel negen keer gelijkspeelde, heeft 27 punten en zakt door de 0-5-zege van NAC Breda bij Jong PSV naar de achtste plaats.

Na de 0-1 van Ilias Sebaoui, na het omspelen van De Graafschap-keeper Mees Bakker, kreeg de thuisploeg mogelijkheden voor de gelijkmaker. Devin Haen en Simon Colyn lieten dit na, maar kort na rust was Basar Önal met een schot in de verre hoek wel succesvol.

Afgehaakt voor periodetitel

Dordrecht was in de persoon van Mathis Suray dicht bij een nieuwe voorsprong. Aan de andere kant miste de net ingevallen David Flakus Bosilj een opgelegde kans. Ook in de slotfase bleven meer doelpunten uit.

De Graafschap haakte door het gelijkspel vrijwel zeker af in de strijd om de tweede periodetitel. Willem II, ook koploper in de eerste divisie, kan vrijdag bij winst op ADO Den Haag een feestje vieren.

Meer uit Voetbal

Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

28 minuten geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

1 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

1 uur geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

3 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

5 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

6 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

18 uur geleden