De Graafschap in gesprek met Huntelaar over terugkeer
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap hoopt Klaas-Jan Huntelaar te kunnen verleiden tot een terugkeer naar De Vijverberg. De club uit de Keuken Kampioen Divisie gaat "een dezer dagen" in gesprek met de 37-jarige spits, zegt voorzitter Martin Mos tegen De Gelderlander.
"Wij zouden het fantastisch vinden als hij nog een keer bij ons komt voetballen", aldus Mos. "In de eerste divisie, met aanvallend voetbal, kun je geen betere spits krijgen. Maar wij kunnen wel van alles vinden, de bal ligt natuurlijk bij Klaas-Jan. Misschien is hij het voetballen wel beu. Maar hij is in ieder geval bereid om met ons te praten. Dat is fijn. Wij zouden het mooi vinden als Klaas-Jan nog bij ons komt voetballen en daarna ook wat bij de jeugd en op het technische vlak zou kunnen doen. Ik hoop dat hij het wil doen, want ik ben al jaren een Huntelaar-fan. En je merkt aan onze supporters ook dat zij het geweldig vinden als hij nog een seizoen op De Vijverberg zou spelen."
Huntelaar zit zonder club na zijn vertrek bij Schalke 04. De spits verruilde Ajax in de winterstop voor Schalke, maar zijn missie om zijn oude Duitse club in de Bundesliga te houden mislukte. Vanwege fysieke problemen kwam de 76-voudig international van Oranje (42 doelpunten) slechts tot negen competitiewedstrijden voor Schalke, waarin hij twee keer scoorde. Het is niet bekend of Huntelaar nog een jaar wil doorgaan met voetballen. Hij zei eerder na dit seizoen eigenlijk te willen stoppen.
Huntelaar komt uit een dorpje in de buurt van Doetinchem. Aan het begin van zijn carrière speelde hij als huurling van PSV één seizoen (2002-2003) voor De Graafschap. In negen wedstrijden in de Eredivisie wist Huntelaar niet te scoren voor de 'Superboeren'.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Félix Auger-Aliassime keert in februari terug naar het ABN AMRO Open in Ahoy. Dat meldt de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam. De 25-jarige Canadees, die het evenement in 2022 won, was acht keer eerder aanwezig. Vorig jaar verloor hij de finale van de Australiër Alex de Minaur, die eerder al zijn terugkeer in 2027 bevestigde.
32 minuten geledenSYDNEY (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht bij de finaleronde van de World Cup in Sydney Hongarije verslagen. Na de reguliere vier periodes was de stand 11-11, maar het team van bondscoach Evangelos Doudesis nam de strafworpen beter. De eindstand in Sydney was 16-15.
3 uur geledenORCIÈRES-MERLETTE (ANP) - De Ecuadoraan Richard Carapaz heeft de achttiende etappe in de Tour de France van Voiron over een afstand van 185,2 kilometer naar Orcières-Merlette gewonnen. De 33-jarige renner van EF Education-EasyPost ging na een slotklim van 7,1 kilometer op een hoogte van 1825 meter alleen over de streep.
18 uur geledenVOIRON (ANP) - De wielrenners in de Tour de France zijn vertrokken voor de eerste van drie bergritten in de Alpen. De etappe voert van Voiron, waar Jasper Philipsen woensdag de sprint won, naar het skioord Orcières-Merlette op een hoogte van 1825 meter.
22 uur geledenVOIRON (ANP) - De Belg Jasper Philipsen heeft in de zeventiende etappe zijn eerste ritzege van deze Tour de France geboekt. Mathieu van der Poel hielp zijn ploeggenoot bij Alpecin - Premier Tech in de sprint in Voiron naar zijn elfde ritzege in totaal in de Ronde van Frankrijk. Olav Kooij werd derde na een spannende finale, achter de Zwitser Mauro Schmid.
1 dag geledenCHAMBÉRY (ANP) - Het wielerpeloton in de Tour de France is vanuit Chambéry vertrokken voor de zeventiende etappe. Waarschijnlijk is er al snel veel actie, omdat veel renners in de kopgroep willen zitten. De vier gecategoriseerde beklimmingen zijn in de eerste 60 kilometer, met de zwaarste van de derde categorie. Mathieu van der Poel heeft aangekondigd voor de etappezege te willen gaan.
1 dag geledenSYDNEY (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben in de kwartfinales van de finaleronde van de World Cup in Sydney met 6-11 verloren van Rusland. Het team van bondscoach Evangelos Doudesis komt op het toernooi nog in actie in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht.
2 dagen geleden