De Graafschap - ADO ook afgelast om onbespeelbaar veld
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft de wedstrijd in de eerste divisie tussen De Graafschap en ADO Den Haag afgelast. Het veld in stadion De Vijverberg van de club uit Doetinchem is door de sneeuwval onbespeelbaar. Het duel stond gepland voor vrijdagavond 20.00 uur.
Eerder werd de wedstrijd tussen Roda JC en SC Cambuur uit het programma geschrapt vanwege de vele sneeuw in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. Die wedstrijd zou ook vrijdag om 20.00 uur beginnen.
De KNVB plant op korte termijn een nieuwe speeldag in voor beide duels.
Bij de hervatting van de Keuken Kampioen Divisie staan nu nog vier duels op vrijdagavond op het programma.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.
1 uur geledenDUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.
11 uur geledenDUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).
12 uur geledenSALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Xavi beschouwt zichzelf als "een beetje een zoon van het Nederlandse voetbal". Dat zegt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal in een persbericht van de KNVB. "Ik vind het een enorme eer om bondscoach van het Nederlands elftal te worden. Als iemand die zijn opleiding heeft genoten aan de academie van FC Barcelona, met sterke invloeden van onder anderen Johan Cruijff en Rinus Michels, voel ik een bijzondere verbondenheid met het Nederlandse voetbal."
1 dag geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft de Spaanse oud-voetballer Xavi Hernández aangesteld als bondscoach van het Nederlands elftal. De 46-jarige voormalig trainer van onder meer FC Barcelona heeft een contract getekend tot en met het WK van 2030. Xavi is de opvolger van Ronald Koeman, die vertrok na het teleurstellend verlopen WK van deze zomer.
1 dag geleden