De Graaf klopt op WK darts ook Nebrida en treft Van Gerwen
LONDEN (ANP) - De voor Zweden uitkomende Nederlander Jeffrey de Graaf is maandag de tegenstander van Michael van Gerwen in de achtste finales van het WK darts. De mondiale nummer 81 rekende in zijn derde partij in het Londense Alexandra Palace met 4-1 af met de Filipijn Paolo Nebrida. Een ronde eerder had De Graaf verrassend tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson uitgeschakeld (3-0).
De 34-jarige De Graaf moest de eerste set nog aan Nebrida laten, maar was over de gehele wedstrijd duidelijk de betere. De Nederlandse Zweed won dertien legs, de Filipijn zeven.
Van Gerwen was zondag al te sterk voor Brendan Dolan uit Noord-Ierland (4-2). De nummer 3 van de wereld en drievoudig wereldkampioen geldt als titelkandidaat, maar won dit jaar geen enkel groot toernooi.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder heeft voor de derde keer op rij de Europese titel veroverd bij het kogelstoten. De Volendamse atlete (27) won op de EK atletiek in Birmingham het goud met een afstand van 20,73 meter.
33 minuten geledenPARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich als snelste geplaatst voor de finale van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs. De wereldrecordhoudster tikte aan na 52,44 seconden en verbeterde het kampioensrecord dat ze eerder maandag in de series zwom (52,62).
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder bereidt zich in bed voor op de finale van het kogelstoten. "Als ik nu ga liggen, slaap ik", zei de wereldkampioene na de kwalificaties bij de EK in Birmingham.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken heeft een nieuwe 'signature', zoals de atlete het zelf noemt, op de EK atletiek in Birmingham. Met een plaktattoo heeft ze haar wangen versierd met goudkleurige sterretjes. Ze toonde ze met een lach na de kwalificaties van het kogelstoten, waarin ze zich met de vijfde plaats (18,65 meter) plaatste voor de finale.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tony van Diepen heeft zich kort voor de start afgemeld voor de 800 meter op de EK atletiek in Birmingham. De Nederlands kampioen heeft achillespeesklachten, laat de atletiekbond weten.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft maandag in de heats van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs een kampioenschapsrecord gezwommen. Met 52,62 seconden was de Nederlandse wereldrecordhoudster ruim sneller dan haar landgenote Milou van Wijk, die de tweede tijd zwom: 53,00. De Russin Daria Klepikova zette de derde tijd van 53,66 neer.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder kan rustig toewerken naar de finale van het kogelstoten op de EK atletiek in Birmingham. De 27-jarige wereldkampioene kwam maandagochtend in de kwalificaties al in haar eerste poging over de vereiste afstand van 18,20 meter om zich voor de finale op maandagavond te plaatsen. Ze haalde een afstand van 19,00 meter.
9 uur geleden