De Gier blijft trainer van FC Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Jack de Gier is ook komend seizoen hoofdtrainer van FC Den Bosch. Dat maakte de leiding van de eerstedivisieclub vrijdag bekend, kort nadat Den Bosch met 4-1 had gewonnen van Telstar.
De 52-jarige De Gier werd in februari aangesteld als opvolger van Erik van der Ven, die boos vertrok nadat hij te horen had gekregen dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden.
De Gier kreeg een contract tot het einde van dit seizoen. Die verbintenis is nu met een jaar verlengd. De Gier debuteerde eind jaren tachtig in het profvoetbal bij Den Bosch en speelde drie jaar voor die club.
Almere City FC
Eerder was De Gier hoofdtrainer van Almere City FC, NEC en Go Ahead Eagles.
FC Den Bosch staat na de winst van vrijdag op de negentiende en voorlaatste plaats. Woensdag volgt bij MVV Maastricht de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
23 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
26 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden