De Gier blijft trainer van FC Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Jack de Gier is ook komend seizoen hoofdtrainer van FC Den Bosch. Dat maakte de leiding van de eerstedivisieclub vrijdag bekend, kort nadat Den Bosch met 4-1 had gewonnen van Telstar.
De 52-jarige De Gier werd in februari aangesteld als opvolger van Erik van der Ven, die boos vertrok nadat hij te horen had gekregen dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden.
De Gier kreeg een contract tot het einde van dit seizoen. Die verbintenis is nu met een jaar verlengd. De Gier debuteerde eind jaren tachtig in het profvoetbal bij Den Bosch en speelde drie jaar voor die club.
Almere City FC
Eerder was De Gier hoofdtrainer van Almere City FC, NEC en Go Ahead Eagles.
FC Den Bosch staat na de winst van vrijdag op de negentiende en voorlaatste plaats. Woensdag volgt bij MVV Maastricht de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
18 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden