Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne vreest wedstrijden met Belgisch elftal te moeten missen

De Bruyne vreest wedstrijden met Belgisch elftal te moeten missen

ISTANBUL (ANP/BELGA) - Kevin de Bruyne vreest dat hij niet met België in actie kan komen in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk (komende zaterdag) en tegen Estland (20 juni). De voetballer van Manchester City viel zaterdagavond in de finale van de Champions League al na een half uur uit met een hamstringblessure. "Ik denk niet dat er een kans is", zei de 31-jarige middenvelder op de vraag of hij speelklaar zal zijn voor de wedstrijden met het Belgisch elftal.

City veroverde in Istanbul tegen Internazionale voor het eerst de Champions League door een 1-0-zege, maar voor De Bruyne was het toch een avond met twee gezichten. Na iets meer dan een half uur spelen ging hij op het gras zitten in het Atatürk Olympic Stadium. Hij probeerde nog verder te spelen, maar al snel werd duidelijk dat dat niet meer zou lukken.

Na het laatste fluitsignaal vierde De Bruyne de overwinning desondanks uitgebreid met zijn ploeggenoten. In een interview met televisiezender VTM liet hij weten dat bondscoach Domenico Tedesco van de Belgen niet meteen op hem moet rekenen. "Er is een verschil met wat ik de vorige keren voelde toen het kleine scheurtjes waren. Nu is het echt helemaal gescheurd. Jammer, maar het is wat het is", zei De Bruyne, die toegaf de voorbije weken met "kleine scheurtjes" in de hamstrings te hebben gevoetbald.

Meer uit Voetbal

Go Ahead presenteert Dordrecht-coach Boel als opvolger Simonis

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met FC Dordrecht-trainer Melvin Boel gelijk de opvolger van de naar VfL Wolfsburg vertrokken Paul Simonis vastgelegd. De 38-jarige Boel heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de bekerwinnaar en deelnemer aan de Europa League.

3 uur geleden
PSV legt Sparta-doelman Olij voor vier jaar vast

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van Sparta Rotterdam-doelman Nick Olij afgerond. De 29-jarige keeper heeft na het doorstaan van de medische keuring een contract voor vier jaar getekend bij de landskampioen.

3 uur geleden
VfL Wolfsburg maakt komst Go Ahead-trainer Simonis bekend

WOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis is de nieuwe trainer van VfL Wolfsburg. De 40-jarige coach komt over van bekerwinnaar Go Ahead Eagles en heeft bij de Duitse club een contract getekend voor twee seizoenen.

4 uur geleden
Directeur Van Es vertrekt eind dit jaar bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Algemeen directeur Thijs van Es vertrekt aan het eind van dit jaar bij FC Utrecht. Van Es vindt het na ruim zeven jaar tijd "om het stokje over te dragen en zelf opnieuw koers te bepalen", meldt hij op de website van de club.

4 uur geleden
Voetbalsters zakken vlak voor EK uit top 10 wereldranglijst

ZURICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn vlak voor het EK uit de top 10 van de wereldranglijst gezakt. Oranje staat nu elfde en heeft van plek geruild met Frankrijk, op 13 juli de laatste tegenstander in de groepsfase van het EK in Zwitserland.

4 uur geleden
Poolse bondscoach Probierz weg na ruzie met Lewandowski

WARSCHAU (ANP) - Michal Probierz stopt als bondscoach van Polen. Probierz kwam afgelopen interlandperiode in aanvaring met vedette Robert Lewandowski, die hij de aanvoerdersband ontnam. Vervolgens verloor Polen dinsdag met 2-1 van Finland in de WK-kwalificatiepoule van Oranje.

5 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City naar WK voor clubs

MANCHESTER (ANP) - Manchester City neemt de net aangetrokken Tijjani Reijnders mee naar het WK voor clubs in de Verenigde Staten, dat vrijdag begint. De van AC Milan overgenomen middenvelder maakt deel uit van de selectie van coach Pep Guardiola, net als verdediger Nathan Aké.

19 uur geleden