Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne verwijt Vertonghen niets na eigen doelpunt

De Bruyne verwijt Vertonghen niets na eigen doelpunt

DÜSSELDORF (ANP) - Aanvoerder Kevin De Bruyne had na afloop van de verloren wedstrijd tegen Frankrijk geen kwaad woord over Jan Vertonghen. De oud-Ajacied was in de 85e minuut verantwoordelijk voor een eigen doelpunt, waardoor België is uitgeschakeld op het EK.

"Ik verwijt hem niets", zei De Bruyne over Vertonghen. "Het is een ongelukkige actie waarbij hij de bal wilde blokken. Jan verdient in dit land iedereen zijn respect."

De teleurstelling over de uitschakeling overheerste bij De Bruyne. "Het is heel jammer dat we naar huis moeten. We wisten op voorhand dat zij de favoriet waren en meer balbezit zouden hebben, maar wij waren ook gevaarlijk. Ze hadden hun plan aangepast aan ons, dus ze waren op hun hoede. Ons plan werkte goed, tot die ongelukkige goal viel", vertelde hij.

De Bruyne: er alles aan gedaan

De Bruyne reflecteerde ook op zijn eigen toernooiprestatie. "Ik was met een goed gevoel hierheen gekomen. De oefenwedstrijden verliepen goed en ook fysiek was ik in orde. Vandaag moest ik veel verdedigen, maar dat was geen probleem. Ik heb er alles aan gedaan om verder te geraken op dit toernooi. Je kan deze ploeg geen gebrek aan inzet verwijten."

De 33-jarige Belg wilde nog niet ingaan op vragen over zijn toekomst bij de Rode Duivels. "Ik beslis na de zomer over mijn toekomst. Het is nu nog te vroeg om te zeggen of ik stop bij de Duivels. Ik moet nu rusten, want het was een speciaal en lang seizoen voor mij. Ik moet nu even nadenken. Na de zomer neem ik een beslissing", vertelde De Bruyne.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

7 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

9 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

12 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

12 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

14 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

19 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

19 uur geleden