Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne verwacht dat competitie nog wordt afgemaakt

De Bruyne verwacht dat competitie nog wordt afgemaakt

MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne denkt dat zijn club Manchester City de training binnen afzienbare tijd kan hervatten en dat de Premier League ondanks de coronacrisis kan worden uitgespeeld. Tevens verwacht de Belg dat City ontkomt aan de straf van uitsluiting van Europees voetbal.

"Ik heb het gevoel dat we misschien binnen twee weken weer kunnen trainen. De regering wil zo snel mogelijk weer beginnen met voetballen om de mensen iets te geven. Maar de wedstrijden worden zonder toeschouwers gespeeld, denk ik", zei De Bruyne (28) tegen Het Laatste Nieuws.

"Het financiële aspect is veel te belangrijk voor de Premier League en als het seizoen niet afgemaakt wordt, zal het voor ernstige problemen zorgen."

Nieuw seizoen

City staat tweede, op ruime achterstand van Liverpool, dat het kampioenschap nauwelijks nog kan ontgaan. "Als de competitie wordt hervat, zie ik het niet echt als een verlengstuk van het seizoen. Het voelt meer als de start van een nieuw seizoen", aldus De Bruyne. "Ik heb in mijn carrière nog nooit zo lang stilgezeten, maar ik maak er geen punt van. Er zijn op dit moment belangrijkere dingen."

Het is nog de vraag of City volgend seizoen uitkomt in de Champions League, omdat de club "ernstige schendingen" van de financiële regels verweten worden, zo liet de UEFA in februari weten.

"De club gaat in beroep en heeft ons verteld dat ze bijna 100 procent zeker zijn dat ze gelijk hebben. Ik vertrouw de club", aldus De Bruyne, die een vertrek niet zegt te overwegen. "Ik speel voor een van de beste teams ter wereld in de grootste competitie. Het blijft een uitdaging om de beste te zijn en dat heb ik nodig."

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

34 minuten geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

35 minuten geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

41 minuten geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

2 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden