Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne verwacht dat competitie nog wordt afgemaakt

De Bruyne verwacht dat competitie nog wordt afgemaakt

MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne denkt dat zijn club Manchester City de training binnen afzienbare tijd kan hervatten en dat de Premier League ondanks de coronacrisis kan worden uitgespeeld. Tevens verwacht de Belg dat City ontkomt aan de straf van uitsluiting van Europees voetbal.

"Ik heb het gevoel dat we misschien binnen twee weken weer kunnen trainen. De regering wil zo snel mogelijk weer beginnen met voetballen om de mensen iets te geven. Maar de wedstrijden worden zonder toeschouwers gespeeld, denk ik", zei De Bruyne (28) tegen Het Laatste Nieuws.

"Het financiële aspect is veel te belangrijk voor de Premier League en als het seizoen niet afgemaakt wordt, zal het voor ernstige problemen zorgen."

Nieuw seizoen

City staat tweede, op ruime achterstand van Liverpool, dat het kampioenschap nauwelijks nog kan ontgaan. "Als de competitie wordt hervat, zie ik het niet echt als een verlengstuk van het seizoen. Het voelt meer als de start van een nieuw seizoen", aldus De Bruyne. "Ik heb in mijn carrière nog nooit zo lang stilgezeten, maar ik maak er geen punt van. Er zijn op dit moment belangrijkere dingen."

Het is nog de vraag of City volgend seizoen uitkomt in de Champions League, omdat de club "ernstige schendingen" van de financiële regels verweten worden, zo liet de UEFA in februari weten.

"De club gaat in beroep en heeft ons verteld dat ze bijna 100 procent zeker zijn dat ze gelijk hebben. Ik vertrouw de club", aldus De Bruyne, die een vertrek niet zegt te overwegen. "Ik speel voor een van de beste teams ter wereld in de grootste competitie. Het blijft een uitdaging om de beste te zijn en dat heb ik nodig."

Meer uit Voetbal

Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

5 uur geleden
Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

7 uur geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

14 uur geleden
Suriname na zege op El Salvador dichter bij eerste WK-deelname

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.

15 uur geleden
Frankrijk verzekert zich van WK, Portugal onderuit in Ierland

PARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.

18 uur geleden