De Bruyne lijkt halve finale FA Cup te missen door enkelblessure
MANCHESTER (ANP/BELGA) - Manchester City kan zaterdag in de halve finale van de FA Cup tegen Liverpool waarschijnlijk geen beroep doen op Kevin De Bruyne. De Belg blesseerde zich woensdag in de returnwedstrijd van de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid aan zijn enkel en is daarvan nog niet hersteld.
De Bruyne liep bij een tik van Reinildo Mandava een vleeswond aan de enkel op en moest gehecht worden. Sindsdien heeft hij volgens Manchester City-coach Pep Guardiola niet meer kunnen trainen.
Woensdag werd de Belg na 65 minuten spelen naar de kant gehaald. Voor City volstond een 0-0 gelijkspel na een 1-0 zege in de heenwedstrijd, waarin De Bruyne nog voor het enige doelpunt van de partij had gezorgd.
Walker
Naast De Bruyne kan Guardiola ook niet rekenen op rechtsback Kyle Walker, die in de wedstrijd met Atlético een enkelblessure opliep.
Vorige week speelden Manchester City en Liverpool nog tegen elkaar in de Premier League. Het werd toen 2-2.
Zaterdag nemen City en Liverpool het om 16.30 uur Nederlandse tijd tegen elkaar op in de halve finale van de FA Cup.
Meer uit Voetbal
WHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.
12 minuten geledenWHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."
33 minuten geledenWHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
1 uur geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
2 uur geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
3 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
5 uur geleden