Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne lijkt halve finale FA Cup te missen door enkelblessure

De Bruyne lijkt halve finale FA Cup te missen door enkelblessure

MANCHESTER (ANP/BELGA) - Manchester City kan zaterdag in de halve finale van de FA Cup tegen Liverpool waarschijnlijk geen beroep doen op Kevin De Bruyne. De Belg blesseerde zich woensdag in de returnwedstrijd van de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid aan zijn enkel en is daarvan nog niet hersteld.

De Bruyne liep bij een tik van Reinildo Mandava een vleeswond aan de enkel op en moest gehecht worden. Sindsdien heeft hij volgens Manchester City-coach Pep Guardiola niet meer kunnen trainen.

Woensdag werd de Belg na 65 minuten spelen naar de kant gehaald. Voor City volstond een 0-0 gelijkspel na een 1-0 zege in de heenwedstrijd, waarin De Bruyne nog voor het enige doelpunt van de partij had gezorgd.

Walker

Naast De Bruyne kan Guardiola ook niet rekenen op rechtsback Kyle Walker, die in de wedstrijd met Atlético een enkelblessure opliep.

Vorige week speelden Manchester City en Liverpool nog tegen elkaar in de Premier League. Het werd toen 2-2.

Zaterdag nemen City en Liverpool het om 16.30 uur Nederlandse tijd tegen elkaar op in de halve finale van de FA Cup.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

1 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

5 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

9 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

9 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

10 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

19 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

22 uur geleden