Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne kijkt ernaar uit met Manchester in België te spelen

De Bruyne kijkt ernaar uit met Manchester in België te spelen

BRUGGE (ANP) - Kevin De Bruyne vindt het leuk dat hij met zijn club Manchester City een Champions League-wedstrijd in België mag spelen. De 30-jarige middenvelder weet niet hoe de ontvangst dinsdag in het stadion van Club Brugge zal zijn.

"Sinds mijn vertrek tien jaar geleden, heb ik niet meer met een club in België gespeeld. Alleen nog maar met het nationale elftal", vertelde De Bruyne maandag. "Als je met de Belgische ploeg speelt, staan de supporters achter je. Ik weet niet hoe ze morgen zullen reageren, maar ik ben hier om mijn werk te doen."

Voor beide clubs hangt best veel van het duel af. Club Brugge is met 4 punten uit twee duels goed begonnen aan de groepsfase. Manchester City staat voorlopig zelfs 1 punt achter op de Belgische kampioen. De Bruyne: "Club is een heel sterke ploeg, die goed voetbalt en veel talent heeft. Ze zijn vaak kampioen geweest en weten wat er nodig is om te winnen. Daarom zullen we ook niet makkelijk over dit duel denken. Clubs die in de Champions League spelen, hebben altijd kwaliteit."

De Bruyne kende de voorbije maanden wat fysieke tegenslag, maar hij voelt zich nu steeds beter. "Het was niet gemakkelijk. Er zijn zes maanden voorbijgegaan die niet eenvoudig waren. Ik kon weinig trainen en moest veel wedstrijden spelen. Maar het gaat de goede kant op."

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

52 minuten geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

4 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

4 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

6 uur geleden