Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Bruyne juichte niet uit respect voor Denemarken

De Bruyne juichte niet uit respect voor Denemarken

KOPENHAGEN (ANP) - Kevin De Bruyne juichte niet toen hij België tegen Denemarken op voorsprong zette, uit respect voor Christian Eriksen, het Deense publiek en de tegenstander. "Het was niet gepast", aldus de spelverdeler. Bij de vorige wedstrijd van Denemarken kreeg Eriksen een hartstilstand.

Over zijn spel was hij desondanks wel tevreden, zei De Bruyne verder. "De trainer liet me halverwege invallen met als opdracht ruimte de creëren en wat meer rust te brengen in ons spel. Ik denk dat we inderdaad beter gingen spelen. Ik scoorde en had een assist. Ik denk dat ik heb gedaan wat de trainer me vroeg."

Dat het aanvankelijk moeizaam ging voor de Belgen was niet zo vreemd, zei De Bruyne ook. "Denemarken is gewoon een lastige tegenstander. Bovendien hadden ze de steun van het publiek en waren de omstandigheden heel anders dan normaal, door alles wat zich rond Eriksen heeft afgespeeld. Laten we daarom vooral blij zijn met hoe het is afgelopen."

België won eerder van Rusland en is inmiddels zeker van de tweede ronde. De Bruyne ontbrak in het eerste duel en in de voorbereiding vanwege een blessure.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

3 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

3 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

3 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

4 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

4 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

5 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

6 uur geleden