Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Boer rekent in vijfde duel als bondscoach op eerste zege

De Boer rekent in vijfde duel als bondscoach op eerste zege

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal moet zondag van Bosnië en Herzegovina winnen om uitzicht te houden op het finaletoernooi van de Nations League. Oranje staat na vier speelronden op de derde plaats in groep 1 van de A-divisie met 5 punten. Koploper Polen heeft 7 punten, gevolgd door Italië met 6. Bosnië is vierde en laatste met 2 punten.

Italië en Polen nemen het zondag tegen elkaar op. Woensdag is de laatste speelronde met Polen tegen Nederland, en Bosnië en Herzegovina tegen Italië.

Frank de Boer rekent zondag op zijn eerste overwinning als bondscoach. De voormalige verdediger debuteerde met een nederlaag tegen Mexico (0-1), gevolgd door drie remises, tegen Bosnië en Herzegovina (0-0), Italië (1-1) en Spanje (1-1).

Middenvelders Georginio Wijnaldum en Frenkie de Jong en verdediger Joël Veltman staan op scherp. Bij een gele kaart missen zij de ontmoeting met Polen.

De wedstrijd tussen Nederland en Bosnië en Herzegovina is zondag om 18.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Sport

Botic van de Zandschulp uitgeschakeld in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. In drie sets was de Amerikaanse top 10-speler Taylor Fritz in de tweede ronde te sterk voor de Nederlander: 6-3 6-7(2) 6-3.

4 uur geleden
Burnet zesde in finale 60 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.

10 uur geleden
Sprinter Burnet verrast met finaleplek op 60 meter bij WK indoor

TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.

11 uur geleden
Klaver stormt naar finale 400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.

11 uur geleden
Domper voor kogelstootster Schilder: geen medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.

12 uur geleden
Chapple rent naar finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.

12 uur geleden
Wielrenster Vos ontbreekt in Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.

13 uur geleden